Nintendo Direct z czymś dla każdego i kilkoma niespodziankami — rozmowa


Obraz: Nintendo

Najnowszy Nintendo Direct był czymś, jedną z dłuższych transmisji Nintendo i pozytywnie wypełnionym ujawnieniami i aktualizacjami. Struktura była sprytna, jeśli chodzi o przyciągnięcie maksymalnej uwagi, prezentując długo oczekiwane tytuły, zupełnie nowe gry i zdobywając szeroki przekaz multimedialny poprzez odsłonięcie głównej obsady nadchodzącego filmu Mario. Transmisja i związany z nią zasięg były popularne na dowolnych platformach społecznościowych.

Bardzo dużo pracy wykonanej, z punktu widzenia Nintendo, a wczesne wyniki naszego sondażu pokazują, że większość przyznaje mu ocenę „A” lub „B”, choć z nieco większą wagą w „bardzo dobrej” ocenie B.

Kilka chwil z pewnością wyróżniało się jako godne uwagi zapowiedzi. Kluczowa aktualizacja pojawiła się na Nintendo Switch Online, która w październiku ma przyzwoity „pakiet rozszerzeń” i jest przerobiona. Dodanie gier Nintendo 64 i SEGA Mega Drive / Genesis jest mile widzianym impulsem, podobnie jak bardzo kolekcjonerskie kontrolery bezprzewodowe dla każdego z nich, ale Nintendo jeszcze nie określiło ceny tego rozszerzenia. Czy będzie to dodatkowa opcja w rozsądnej cenie, którą można kupić w 12-miesięcznych kawałkach, czy będzie ograniczona do miesięcznego kosztu? To będzie intrygujące, aby zobaczyć równowagę, którą Nintendo osiąga, ale decydując się na przeniesienie niektórych lub wszystkich powiązanych kosztów licencji i emulacji na konsumentów, będzie musiał postępować stosunkowo ostrożnie, aby uniknąć negatywnej reakcji.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/09/talking_point_a_nintendo_direct_with_something_for_everyone_and_quite_a_few_surprises