Nintendo Direct wrzesień 2022: Jak oglądać i czego się spodziewać


Od ostatniego Nintendo Direct minęły miesiące, ale fani Switcha nie będą musieli długo czekać na następną. Firma ogłosiła niedawno, że kolejna konsola Nintendo Direct ma miejsce dzisiaj. Jeśli jesteś fanem gier Nintendo Switch, zechcesz otrzymywać najnowsze aktualizacje dotyczące nadchodzących tytułów.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy i gdzie możesz jutro dostroić się do transmisji na żywo Nintendo, poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. Możesz również sprawdzić nasze prognozy dotyczące tego, co możemy zobaczyć w strumieniu.

Nintendo Direct Livestream (wrzesień 2022) Czas rozpoczęcia

Transmisja na żywo Nintendo Direct odbywa się dzisiaj, 13 września o godz. 7:00 czasu PT / 10:00 czasu ET i będzie działać przez około 40 minut. Jeśli masz nadzieję na transmisję wydarzenia zza oceanu, warto zauważyć, że Nintendo UK nie będzie transmitować Directa z szacunku dla zmarłej królowej. Zamiast tego prześle go jutro o 16:00 czasu brytyjskiego.

Gdzie oglądać Nintendo Direct Livestream Online

Jeśli chcesz samemu obejrzeć transmisję na żywo Nintendo Direct, możesz obejrzeć ją bezpośrednio z Własny kanał YouTube firmy Nintendo. Oczywiście będziesz mógł również oglądać transmisję po jej zakończeniu w tym samym miejscu lub możesz przeglądać najważniejsze wydarzenia na IGN, aby zobaczyć, co zostało ogłoszone.

Czego można się spodziewać po wrześniowym Nintendo Direct

W przeciwieństwie do ostatnich kilku lat Nintendo Directs, firma nie miała swojego zwyczajowego letniego pokazu w czerwcu – co może oznaczać, że niektóre z największych zapowiedzi roku będą miały miejsce jutro. Chociaż nie wiemy jeszcze, co zostanie ogłoszone, wiemy, że będzie to głównie dotyczyło gier na Nintendo Switch, więc jest kilka rzeczy, na temat których możemy spekulować.

Pierwszą wielką wiadomością, którą mamy nadzieję zobaczyć, jest więcej informacji na temat długo oczekiwanej kontynuacji Legend of Zelda: Breath of the Wild, która została opóźniona aż do wiosny 2023 roku. Fani Nintendo również liczą na więcej informacji na temat Metroid Prime 4 , który został ogłoszony prawie pięć lat temu. Jest również możliwe, choć wysoce nieprawdopodobne, że w końcu zdołamy uzyskać informacje na temat dawno podobno „Switch Pro”, który wymyka się jakimkolwiek potwierdzeniom.

Ponadto potencjalnie moglibyśmy usłyszeć więcej o grach, które pojawią się tej jesieni – w tym Bayonetta 3 oraz Pokemon Scarlet i Violet.Źródło : https://www.ign.com/articles/how-to-watch-nintendo-direct-september-2022-livestream