Nintendo Direct: Odkryj ogłoszenia i ekskluzywne oferty na rok 2024 | Nintendo Direct jutro o 7:00 PT/10:00 ET!

Nintendo kontynuuje tradycję wydawania Nintendo Directs we wrześniu, a wrzesień jest często najbardziej ekscytującym okresem w roku. Firma będzie kontynuować tę dynamikę w 2023 r., ogłaszając Nintendo Direct, który zostanie wyemitowany jutro, 14 września.

Ogłoszenie Nintendo Direct

Firma ujawniła to dzisiaj na Twitterze, zauważając, że transmisja na żywo będzie trwała „około 40” minut 14 września o godzinie 7:00 czasu PT/10:00 czasu wschodniego.

Czego oczekiwać

Wciąż jest wiele niewiadomych wokół tego Directa. Super Mario Bros. Wonder to kolejna duża produkcja Nintendo, ale miała już swoją własną premierę w zeszłym miesiącu. To ten sam koncert, na którym dowiedzieliśmy się, że Nintendo wypuści nową wersję Switcha w czerwonym OLED-ie.

„Detective Pikachu Returns” to kolejna ważna gra dostępna wyłącznie na Switchu, która ukaże się w przyszłym miesiącu i prawdopodobnie zobaczymy więcej podczas Directu. Musieliśmy to przetestować w zeszłym tygodniu, a nasze wrażenia możesz przeczytać tutaj. W ostatnich miesiącach 2023 roku na Switcha trafi jeszcze sporo gier, jednak trzeba przyznać, że tytuły na wyłączność stają się coraz rzadsze. Wrześniowe Directs Nintendo zwykle zapowiadają przyszły rok, więc mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o planach firmy na 2024 rok. Ponieważ „ta zima” rozciąga się na przyszły rok, wydaje się, że dowiemy się więcej o pierwszych miesiącach 2024 roku.

Mówi się, że Nintendo zaprezentowało deweloperom następcę Switcha na targach Gamescom w zeszłym miesiącu, a inne raporty wskazują, że ta nowa konsola będzie przenośna tak jak Switch, a jej premiera planowana jest na drugą połowę 2024 roku. Maj – może dowiemy się więcej podczas to na żywo. Tylko czas powie.

Ten Nintendo Direct zostanie wyemitowany o 7:00 czasu polskiego i 10:00 czasu wschodniego i będzie trwał około 40 minut.

Co macie nadzieję zobaczyć w tym Nintendo Direct? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com