Ninjala świętuje swoją drugą rocznicę sezonem o tematyce pirackiej 10


Obraz: GungHo Online Entertainment / @PlayNinjala

Wojownik akcji free-to-play Ninjala będzie obchodził swoją drugą rocznicę 24 czerwca, a z okazji swoich drugich urodzin GungHo Online Entertainment ogłosiło, że sezon 10 rozpocznie się 16 czerwca!

Nie będziesz chciał chodzić po desce z tym, ponieważ sezon 10 będzie tematem pirackim. Kto jeszcze porównywał i rywalizował, aby sprawdzić, czy piraci czy ninja są lepsi? Cóż, teraz możesz Właściwie zrób to w Ninjali. Rodzaj.

Sezon 10 to także kilka nowości w chaotycznej grze wieloosobowej, ponieważ od teraz będziesz mógł korzystać z czatu głosowego z graczami z tej samej drużyny, co Ty lub z kimkolwiek z Twojej listy znajomych. Nieco później GungHo poda więcej szczegółów na temat konfiguracji na oficjalnej stronie Ninjala. Możesz także zdobyć nową kartę Shinobi „Berserker”, która zapewni ci maksymalną energię S dla KO, jednocześnie zmniejszając obrażenia od drona.

Kolejnym nowym dodatkiem w sezonie 10 będzie nowy tryb bitwy wyróżnionej „Man to Man Brawl”, który pozwoli ci zagrać z przeciwnikiem w pojedynku 1 na 1. A wiesz, że powiedzieliśmy, że nie będziesz chciał chodzić po desce? Cóż, jeśli to zgubisz, być może będziesz musiał…

Oto podsumowanie kilku innych funkcji, które GungHo wprowadzi, gdy sezon 10 wypadnie 16 czerwca:

Prezenty na drugą rocznicę: Gracze, którzy zalogują się między 16 a 30 czerwca, otrzymają darmowe bonusy za logowanie, w tym 500 Jala, Mini Ninjala Pass i 30% zniżki w sklepie Shinobi.
Nowe funkcje Ninja Gum Lab: „Alter Special” to nowa funkcja we wszystkich broniach, które można odblokować poprzez badania Ninja-Gum. To zamienia ataki, takie jak zamiana ataku z doskoku z kataną IPPON na atak dystansowy. Gracze mogą również zyskać dodatkowe ulubione miejsca na stroje i sprzęt za pośrednictwem laboratorium.
Chat głosowy: Rozmawiaj z członkami drużyny i przyjaciółmi podczas walki. Możesz także przełączać czat głosowy w bitwach pokojowych.
Wielkie Otwarcie WNA Resort: Ośrodek WNA oficjalnie otwarty! Wrzuć brązowe medale do fontanny w ośrodku WNA za kody asysty i Ninja-Gum. Zdobądź zwiększone PD za każdy wrzucony medal i zyskaj szansę zobaczenia „Gumchi z Fontanny” podczas szczęśliwej animacji.
Loteria Gumchi: Kiedy wydasz pieniądze w Sklepie Shinobi, weźmiesz udział w darmowej loterii na Punkty Badań!

Aby uczcić osiągnięcie 9 milionów pobrań gry, otrzymasz również 100 darmowych Jala!

Aktualizacja zostanie opublikowana po zakończeniu prac konserwacyjnych 16 czerwca (PDT), więc jeśli jesteś zagorzałym graczem Ninjali, upewnij się, że jesteś gotowy na żeglowanie po siedmiu morzach i kopanie tyłka na falach oceanu, w takim razie! Sprawdź pełny pamiętnik deweloperów poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat sezonu 10.

Daj nam znać w komentarzach, co myślisz o nadchodzącym sezonie!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/06/ninjala-celebrates-its-second-anniversary-with-a-pirate-themed-season-10