Nikt nie ratuje świata – bezpłatna aktualizacja Impossible Dungeon


Hej wszystkim! Tu Ian z Drinkbox Studios w pierwszą rocznicę Nikt nie ratuje świata. Trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu, a reakcja na grę nas zadziwiła. Aby uczcić tę okazję, wydaliśmy bezpłatną aktualizację — Niemożliwy loch!

Jak można się spodziewać, aktualizacja dodaje nieskończenie powtarzalny loch o nazwie Impossible Dungeon. Nie spodziewasz się, że jest to część karnawału prowadzonego przez prymitywnego Jimmy’ego Lunę Jr. W namiocie Impossible Dungeon kryje się niekończąca się grad wyzwań, które wystawią Twoje umiejętności i modyfikacje do granic możliwości.

Im dalej zajdziesz w Impossible Dungeon, tym trudniejsze się to stanie i tym więcej biletów karnawałowych zdobędziesz. Bilety wydawane są na tworzenie kawałków gigantycznego posągu, aby upamiętnić twoje ulubione formy. Idź solo lub zabierz ze sobą przyjaciela, aby zebrać bilety i zbudować najlepszy posąg!

W Infinite Dungeon można zdobyć inne nagrody, takie jak nowa forma Dino. Dino to zabawna potęga, która ułatwia podnoszenie i rozbijanie wrogów, a jego zdolność Ewolucja zapewnia dodatkowe zwiększenie obrażeń, gdy zmieniasz ataki. Podobnie jak wszystkie nowe formy, ta dodaje jeszcze więcej ruchów do gry, które można mieszać i dopasowywać, aby stworzyć idealną konstrukcję.

scfednshot

Wreszcie, od dziś gra opuszcza Microsoft Game Pass. W imieniu wszystkich w Drinkbox chcę OGROMNIE podziękować wszystkim, którzy pobrali grę i grali w nią. Nikt nie ratuje świata jest obecnie w sprzedaży z 40% rabatem, więc jeśli nie jesteś gotowy na koniec zabawy, to świetny moment, aby go złapać.

Ostatni raz, dziękuję za zabawę Nikt nie ratuje świata! Mamy nadzieję, że świetnie się bawisz z Niemożliwy loch!

Nikt nie ratuje świata

Xbox Live

Nikt nie ratuje świata

Studia Drinkboxów


219

24,99 USD

Przekształć się z pozbawionego cech nikogo w ŚLIMAKA, DUCHA, SMOKA i WIĘCEJ w tej nowej odsłonie gier RPG akcji od twórców Guacamelee! Wykonuj zadania, aby odkrywać i wymieniać się między ponad 15 różnymi i odrębnymi formami. Mieszaj i dopasowuj umiejętności w nieoczekiwany sposób, aby odblokowywać i wykonywać jeszcze WIĘCEJ wymagających zadań. Eksploruj rozległy świat – sam lub ze znajomym online – oczyszczając zmiennokształtne lochy, starając się powstrzymać Katastrofę i URATOWAĆ ŚWIAT!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/19/nobody-saves-the-world-impossible-dungeon-free-update/