Nike i Bandai Namco łączą siły, aby wypuścić buty inspirowane grą Tekken 8

Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Fist: współpraca firm Nike i Bandai Namco

Nike i Bandai Namco łączą siły, aby wypuścić buty inspirowane grą Tekken 8, które będą dostępne w sprzedaży we wrześniu tego roku. Buty te, nazwane „Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Fist”, będą dostępne w sklepach Nike, SNKRS oraz wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych za 250 dolarów.

Buty są szczególnie inspirowane głównym antagonistą Tekkena 8, Kazuyą Mishimą, a kolor buta stanowi odmianę jego stroju w grze. Cholewka jest wykonana z opalizującego materiału Foamposite w kolorze Armoury Blue i ma fakturę skóry krokodyla na materiale Foamposite oraz czarne odcienie na skórzanych szlufkach, kołnierzu i języku buta.

Sprawdź buty Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Fist:

Jak widać, buty mają także logo Tekkena, logo pięści z kultowym oświetleniem Tekkena, a także eleganckie pudełko do przechowywania butów.

Trwają prace nad drugą kolorystyką z tej współpracy, która będzie nawiązywać do Jina Kazamy, chociaż nie ujawniono jeszcze żadnych zdjęć jej wyglądu.

Buty Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Fist po premierze we wrześniu kosztują 250 dolarów. Więcej informacji można znaleźć w recenzji Tekken 8 opublikowanej przez Game Informer.

Planujesz zakup tych butów we wrześniu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com