Nightdive Studios najwyraźniej „blisko” ożywienia GoldenEye 007


Obraz: Życie Nintendo

Kultowa strzelanka pierwszoosobowa GoldenEye 007 firmy Rare utknęła w licencjonowanym piekle, ale po nieustających plotkach i zeszłotygodniowym Nintendo Direct, oficjalnie ogłoszono ją dla usługi Switch Online N64. Zbliża się do Xbox Game Pass i Rzadka powtórka z kilkoma drobnymi ulepszeniami.

Jasne, może to nie być remaster, który wyciekł w zeszłym roku, ale lepsze to niż nic. Nie możemy przestać się zastanawiać, co by się stało, gdyby Nightdive Studios (Shadow Man, PowerSlave) otrzymało prawo do wskrzeszenia tego klasyka zamiast Rare. Według dyrektora generalnego studia, Stephena Kicka, Nightdive najwyraźniej zbliżył się do zapewnienia reedycji. Oto, co miał do powiedzenia:

„My @NightdiveStudio byliśmy *tak* blisko do zrobienia tego, ale ostatecznie jestem podekscytowany widząc powrót GoldenEye na nowoczesne platformy i bardziej podekscytowany, że @RareLtd jest studiem, które to przywróci”

Niestety Kick nie wyjaśnił, jak rozwinęła się sytuacja. Pomimo tego, że nie jest w stanie zabezpieczyć GoldenEye 007, jak wspomniano w powyższym tweecie, nadal jest „zachwycony” powrotem tego klasycznego N64 i cieszy się, że Rare go ożywia.

Nightdive Studios ma obecnie pełne ręce roboty z grami takimi jak Wstrząs systemu oraz niedawno ogłoszony projekt, Powstanie triady: Śmieszne wydanie. Kick wspomniał wcześniej, jak studio byłoby zainteresowane odrodzeniem inny klasyki, takie jak Eternal Darkness, ale nie miał szczęścia do Nintendo.

Nie możesz się doczekać powrotu do GoldenEye 007 za pośrednictwem usługi Switch Online? Czy chciałbyś zobaczyć, co mogłaby zaoferować wersja Nightdive tej gry? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/nightdive-studios-was-apparently-close-to-reviving-goldeneye-007