Supraland: Six Inches Under – nowa samodzielna kontynuacja popularnej gry – Xbox One, Xbox Series X|S, Xbox Game Pass.

Supraland: Six Inches Under – nowa samodzielna kontynuacja popularnej gry

Twórca Supraland, David Münnich i jego zespół, stworzyli nową grę, Six Inches Under, która początkowo była zaplanowana jako pakiet DLC do Supraland, ale z czasem stała się pełnoprawną samodzielną kontynuacją. Gra jest już dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S i poprzez Xbox Game Pass.

To połączony świat podziemny

Six Inches Under to trójwymiarowa „metroidvania” z perspektywy pierwszej osoby, która toczy się pod ziemią. Gra zawiera określone i wyraźne ścieżki, takie jak jaskinie i korytarze połączone centralnym centrum zwanym Cagetown.

Puzzle przenikają wszystko

Jak w Supraland, w Six Inches Under zawsze szukasz łamigłówek. Gra skłania graczy do myślenia o środowisku, swoich umiejętnościach oraz samej fizyce jako o narzędziu do rozwiązywania łamigłówek.

Te 5% walki… Jest tam!

W Six Inches Under pojawią się wrogowie, z którymi będziesz walczyć, jednak walka nie przeszkadza w rozwiązywaniu łamigłówek. Czasami walka też jest zagadką samą w sobie, gdy używasz narzędzi bojowych oraz umiejętności w kreatywny sposób.

Koniec dopiero się zaczyna

Po ukończeniu „głównego zadania” otworzą się nowe obszary pełne tajemnic i niespodzianek. Niektóre z najbardziej wymagających i satysfakcjonujących łamigłówek są całkowicie opcjonalne.

To poligon doświadczalny

Six Inches Under rozpoczął swoje życie jako projekt mający na celu przyspieszenie zespołu Supra Games do następnej dużej gry, ale stał się pełnoprawną grą, która zasługuje na samodzielność jako coś, co nie jest do końca rozszerzeniem, nie do końca kontynuacją, i nasycone kreatywnym duchem, z którego znane są gry niezależne.

Zanurz się w największą, najmniejszą przygodę w Six Inches Under, nowej przygodzie Supraland z perspektywy pierwszej osoby, pełnej zagadek, eksploracji, zabawnych sekretów do odkrycia, setek gagów i dwóch zabawnych! Kup grę na Xbox One lub Xbox Series X|S albo zagraj w nią w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/18/supraland-six-inches-under-out-today-on-xbox/.