Niespodzianka! Metallica jest teraz w FortnitePrzez lata Fortnite miał sporo crossoverów, ale niewiele osób widziało, że ten nadchodzi: Metallica jest teraz w grze. Chociaż nie ma skórek postaci Larsa, Jamesa i reszty, możesz sprawić, by twoja postać zagrała jedną z najpopularniejszych piosenek zespołu – a nawet lepiej, twoi przyjaciele mogą dołączyć za darmo.

Emotka Master of Puppets kosztuje 500 V-dolców, czyli około 3,5 dolara i odtwarza fragment „Master of Puppets” Metalliki, singla zespołu z 1986 roku, który machał głowami. Pierwsza osoba, która wykona emotkę, będzie grała na gitarze przed mikrofonem, zasadniczo robiąc wrażenie Hetfielda. Maksymalnie trzy inne osoby mogą dołączyć do zabawy, nawet jeśli same nie kupiły emotki, przejmując perkusję, drugą gitarę i bas, aby ukończyć czteroosobowy skład.

Zobaczcie to na własne oczy w poniższym zwiastunie.

Chociaż piosenka ma prawie 40 lat, Master of Puppets przeżywa wspaniały 2022 rok. Odrodziła się zeszłego lata po tym, jak została wyróżniona w Stranger Things na Netflix, podczas sceny, w której metalowiec, przyjaciel głównych bohaterów, Eddie Munson, burzy dom piosenką, aby odwrócić uwagę niektórych potworów Upside Down, podczas gdy jego przyjaciele dokonują innych ratujących życie wyczynów.

Nie jestem wielkim fanem Stranger Things, ale scena rządzi i wyraźnie rezonuje z widzami. Piosenka doświadczyła ogromnego skoku w całkowitej liczbie słuchań na Spotify, zyskując 17 milionów nowych odtworzeń według Loudwire.

Teraz, gdybyśmy tylko mogli dostać „Running Up That Hill” Kate Bush w Fortnite…

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/surprise-metallica-is-now-in-fortnite/1100-6510019/?ftag=CAD-01-10abi2f