Mario Movie już dostępne w USA! Kup teraz za $29,99 na Amazon i Apple. Nie wypożyczaj, tylko kupuj!

Niespodzianka: cyfrowe wydanie filmu Super Mario Bros. jest już dostępne w Stanach Zjednoczonych

Universal oficjalnie potwierdził, że cyfrowe wydanie filmu Super Mario Bros. jest już dostępne na platformach streamingowych, takich jak Amazon i usługi Apple, za jednorazową opłatą 29,99 USD. Film nie jest jednak dostępny do wypożyczenia.

Universal ogłosił, że film będzie dostępny na „platformach cyfrowych, na których można kupować i wypożyczać filmy” w USA od jutra, 16 maja.

„Po wiadomościach z początku tego miesiąca, że ​​Mario Movie może wkrótce zostać wydany w domu” – Nintendo

Film Mario przekroczył próg 1 miliarda dolarów w kinach

W ciągu niecałego miesiąca od premiery, film Mario przekroczył próg 1 miliarda dolarów w kinach, bijąc wiele rekordów na całym świecie. Jest to największa adaptacja gier wideo wszechczasów, a obecnie jest najlepiej sprzedającym się filmem 2023 roku.

W późniejszym terminie pojawi się również fizyczne wydanie Mario Movie, ale Universal jeszcze nie potwierdził dat. Możesz jednak sprawdzić przewodnik Nintendo Life, z zamówieniami w przedsprzedaży już dostępnymi.

Oczekujesz na fizyczną kopię filmu Mario?

Czy będziesz ponownie oglądać Mario Movie w wybranej usłudze cyfrowej, czy czekasz na fizyczną kopię? Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej.

Pamiętaj, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Autor: Liam Doolan