Nieskończone lokalizacje czaszek Halo: jak znaleźć wszystkie 12 czaszek


Pojawiło się Halo Infinite i chociaż bardzo się zmienia — na przykład udostępnienie trybu wieloosobowego za darmo i umieszczenie Master Chief po raz pierwszy w otwartym świecie — niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Halo Skulls powracają i po raz kolejny będą drażnić graczy swoimi trudno dostępnymi kryjówkami. 343 tym razem naprawdę dobrze ukryło czaszki w grze, dzięki ustawieniu otwartego świata, które pozwala zespołowi schować przedmioty kolekcjonerskie w naprawdę niejasnych miejscach. Nadal aktywnie szukamy wszystkich czaszek w Halo Infinite i zaktualizujemy ten przewodnik, gdy je wszystkie znajdziemy. Tymczasem oto wyjaśnienie, czym są Czaszki i jak je znaleźć.

Halo Nieskończone Czaszki – porady ogólne

12 czaszek w Halo Infinite, ale należy pamiętać, że pięć z nich znajduje się podczas misji kampanii, we wnętrzach, których nie można ponownie odwiedzić. Ponieważ gra nie pozwala jeszcze na powtarzanie misji kampanii, bardzo ważne jest odnalezienie tych dobrze ukrytych czaszek podczas pierwszego przejścia – w przeciwnym razie będziesz musiał rozpocząć nową grę lub poczekać na łatkę, która pozwoli powtarzanie misji.

Każda czaszka zawiera modyfikator rozgrywki które można włączyć lub wyłączyć po znalezieniu odpowiedniej czaszki. Mogą to być rzeczy, które sprawiają, że gra jest trudniejsza, łatwiejsza, a nawet wpływa na takie rzeczy, jak dialogi otoczenia, które słyszysz podczas eksploracji otwartego świata Zeta Halo.

Kiedy przejmiesz wysuniętą bazę operacyjną (FOB), zasygnalizujesz prawie wszystkie pobliskie interesujące elementy na mapie, ale to nie dotyczy Skulls. W tym przypadku będziesz musiał się do nich zbliżyć, aby zobaczyć ich ikonę na mapie taktycznej. Nawet wtedy jego ikona nie powie ci dokładnie, gdzie się znajduje. Będziesz wiedział tylko, że zbliżyłeś się do niego. Możesz przynajmniej pinguj je za pomocą impulsu radarowego i zobaczysz, że są wyświetlane na niebiesko, podobnie jak inne interesujące przedmioty, jeśli znajdują się w zasięgu.

Szukaj wysoko i nisko Czaszki w Halo.

Zasadniczo zrozum to ilekroć zmierzasz do celu w misji fabularnej, prawdopodobnie odchodzisz od Czaszki. Te przedmioty kolekcjonerskie są schowane jak nic innego w grze, więc każdy z nich wymaga trochę dodatkowego kopania, aby je zlokalizować. W otwartym świecie będziesz chciał eksperymentować, zwłaszcza z Grappleshot – przynajmniej do czasu, gdy będziesz miał Osę, w której możesz latać. Pierwsza Skulla, którą znaleźliśmy w Halo Infinite, znajdowała się na szczycie budynku, który wydawał się zepsuć grę, aby się wspiąć. Jak się okazało, 343 miał nadzieję, że spróbujemy, co stało się symbolem tego, jak Skulls były przechowywane w Halo Infinite.

Mając na uwadze te wskazówki, będziesz w stanie samodzielnie znaleźć wszystkie 12 Nieskończonych Czaszek Halo. Ale jeśli wolisz pominąć tę część i od razu zapamiętać ich lokalizację, oto zamiast tego.

Halo Nieskończone lokalizacje czaszki

1. Boom Skull – Warship Gbrakkon – Podwaja promień wybuchu

W misji otwierającej grę trafisz do pokoju z kilkoma piętrami i możliwością skalowania ich do woli dzięki szczelinie w środku pokoju. Użyj swojego impulsu radarowego, a zauważysz Czaszkę po prawej stronie o jeden poziom powyżej poziomu początkowego. Możesz podjechać małą windą lub Grappleshot aż do niego.

2. Czaszka Krowiego Dzwonu – Fundamenty – Zwiększa przyspieszenie od eksplozji

Po odzyskaniu Broni trafisz do ogromnego, otwartego, niebieskiego pomieszczenia. Użyj swojego impulsu radarowego i spójrz wysoko nad pierwotnym punktem wejścia, aby znaleźć drugą Czaszkę. Użyj ponownie Grappleshot (zwróć uwagę na motyw?), aby złapać ten.

3. Złap czaszkę – Otwarty świat – Wrogowie używają i upuszczają więcej granatów

Kierując się na północ od Zeta Halo i dzwoniąc w pobliżu małego jeziora, odkryjesz, że następna Czaszka znajduje się w pniu drzewa chorobliwie pełnym hełmów należących do żołnierzy UNSC.

4. Czaszka mgły – Otwarty świat – Wyłącza śledzenie ruchu

Na krawędzi mapy, na południowy wschód od miejsca, w którym odbyła się misja Fundacji, znajduje się twoja następna czaszka, która zostanie zmapowana po pingowaniu. Jak zawsze, pinguj je, gdy są w pobliżu, aby zachować je na mapie na wypadek, gdybyś się rozproszył.

5. IWHBYD Skull – Otwarty świat – Sprawia, że ​​rzadkie opcje dialogowe są częściej słyszane

To była nasza pierwsza Czaszka, znaleziona na szczycie wieży w północno-środkowym regionie mapy. O wiele łatwiej jest go zdobyć, gdy odblokujesz pojazd Osy – prawdopodobnie po ukończeniu kampanii – ale jeśli ulepszysz swój Grappleshot, możesz go zdobyć znacznie wcześniej.

6. Ślepa czaszka – Otwarty świat – Wyłącza HUD i broń

Na południe od tej wieży znajduje się ogromna przepaść na powierzchni Zeta Halo. Strzelaj w dół zbocza terenu i używaj impulsu radarowego, aż zauważysz Czaszkę siedzącą w małym odgałęzieniu, gdzie Szef może bezpiecznie stać.

7. Czaszka burzy z piorunami – Otwarty świat – Podnosi rangę większości wrogów

Na południe od najbardziej wysuniętego na wschód działa przeciwlotniczego Banished znajduje się Skull, który znajduje się na szczycie wysokiej kolumny. Jak zawsze, zmaganie się z nim to droga, chyba że masz Osę.

8. Czaszka Czarnego Oka – Otwarty świat – Sprawia, że ​​ładowanie tarczy następuje tylko poprzez ataki w zwarciu

Na zachód od południowego pasma górskiego (wygląda na niebieski na mapie) znajduje się wodospad, a za nim — niespodzianka! — ta Czaszka. Poszukaj małej jaskini w połowie wodospadu.

9. Czaszka głodu – Otwarty świat – Upuszczone bronie wrogów mają tylko połowę zapasów amunicji

Na małym wschodnim lądzie przypominającym wyspę, znajdziesz tę Czaszkę po drugiej stronie w dłoni martwego wroga elitarnego w żółtej zbroi.

10. Mityczna czaszka – Iglica dowodzenia – Wrogowie mają zwiększone zdrowie

Kiedy dotrzesz do pomieszczenia, w którym duże, sześciokątne bębny przepływają przez złote bramki świetlne, wejdź do drugiego pomieszczenia (gdzie cylindry skręcają w prawo), a następnie szybko chwyć się cylindra i kontynuuj chwytanie do sufitu, aż zobaczysz sekret drzwi. Wewnątrz jest ta Czaszka.

11. Grunt Birthday Party Skull – Repozytorium – Pomruki od strzałów w głowę powodują świętowanie

Przejdź przez lekki most do centralnego lądowiska otoczonego trzema czerwonymi drzwiami Forerunnera. Wejdź w interakcję z panelem, aby utworzyć nowy most świetlny, ale następnie chwyć się drzwi, do których nie ma mostu. Otwórz drzwi i weź Power Seed. Zanieś Power Seed do drzwi po drugiej stronie twojego miejsca startowego za pomocą panelu. Możesz rzucać nim z miejsca na miejsce, a następnie za każdym razem chwytać się go. Przejdź przez te drzwi i umieść Power Seed w jego przedziale, a następnie kontynuuj misję.

Z jakiegoś powodu 343 sprawiło, że ta jedna czaszka była szczególnie skomplikowana.
Z jakiegoś powodu 343 sprawiło, że ta jedna czaszka była szczególnie skomplikowana.

Gdy dotrzesz do pokazanego na obrazku pomieszczenia, skieruj się na otwartą przestrzeń pomiędzy dwiema dużymi kolumnami pokazanymi na obrazku. Bez użycia Power Seed ten pokój jest zakrywający go szkłem, ale jeśli wykonasz poprzednie kroki, będzie dostępny. Jest również strzeżony przez zamaskowane elity, więc uważaj na siebie. Podziękowania dla Halo Canon za pomoc przy tej najbardziej złożonej ze wszystkich Skulls.

12. Bandana Skull – Silent Auditorium – Zapewnia nieskończoną amunicję i granaty oraz usuwa czasy odnowienia

Prawdopodobnie najlepsza czaszka w grze, musisz ją znaleźć w ostatniej misji. Kiedy dotrzesz do pierwszego pomieszczenia, w którym pojawiają się wrogowie Sentinel (latające roboty strzelające do ciebie Sentinel Beams), unikaj zabijania któregokolwiek z nich. Wyeliminuj pozostałych wrogów i przejdź do pomieszczenia, w którym aktywujesz dwa krótkie mosty świetlne. Zamiast iść w lewo w kierunku celu, udaj się do pokoju na wprost, który zostanie odblokowany, o ile oszczędzisz wszystkich Strażników do tego momentu.

Koniecznie sprawdź także listę misji Halo Infinite i zapoznaj się ze wszystkimi ulepszeniami i umiejętnościami.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/halo-infinite-skull-locations-how-to-find-all-12-skulls/1100-6498761/?ftag=CAD-01-10abi2f