Niesklasyfikowana Zelda: Majora’s Mask, przygoda, której nie można przegapić

Kontynuacja legendarnej gry Legend of Zelda: Ocarina of Time

Po ponownym opracowaniu serii w 3D i ustanowieniu nowego złotego standardu dzięki The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Nintendo wypuściło surrealistyczną kontynuację: Majora’s Mask. Akcja rozgrywa się dwa miesiące po wydarzeniach z Ocariny. Link zostaje przeniesiony do alternatywnej wersji Hyrule zwanej Termina i musi powstrzymać bardzo wściekły księżyc przed uderzeniem w Ziemię w ciągu trzech nieustannie powtarzających się dni. Unikalna struktura i dziwaczny klimat Majory’s Mask przysporzyły jej legionów zagorzałych obrońców i przeciwników, a jeden z długoletnich fanów Zeldy po raz pierwszy podejmuje się tej przygody, aby zobaczyć, gdzie mieści się ona w tym spektrum.

Śledź grę na Twitchu i YouTube

Dołącz do Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda dzisiaj i w każdy piątek na Twitchu o 13:00 czasu lokalnego, aby obserwować ich postępy w grze aż do uratowania Terminy. Nagrane odcinki będą zamieszczane w każdą sobotę na naszym drugim kanale YouTube Game Informer Shows, który możecie obejrzeć powyżej lub klikając w poniższe linki.

Część 1 – Dużo czasu
Część 2 – Niedźwiedź
Część 3 – Deku Ball Z
Część 4 – Wypędzona świnia
Część 5 – To był zły wybór!
Część 6 – Ray Darmani
Część 7 – Zwijanie i ubijanie
Część 8 – Prawie miotacz ognia
Część 9 – Zabierz mnie wyżej
Część 10 – Sok z czasu
Część 11 – Ta o Joey’u
Część 12 – Brzydki kraj
Część 13 – Miecz to kapelusz kurczaka
Część 14 – Harvard dla Hyrule
Część 15 – Utrzymanie czystości
Część 16 – Podejrzany biznes

Nie przegap naszych transmisji na żywo na Twitchu i YouTube

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybowałeś jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że dzięki temu nie tylko otrzymasz powiadomienia i dostęp do specjalnych emoji, ale także uzyskasz dostęp do oficjalnego kanału Game Informer Discord, na którym członkowie naszej społeczności , moderatorzy i pracownicy spotykają się, aby rozmawiać o grach, zabawie, jedzeniu i organizować spotkania! Koniecznie śledź także nasz drugi kanał Game Informer Shows w serwisie YouTube, aby obejrzeć inne odcinki powtórek, a także archiwa GI Live na Twitchu i nie tylko.

Źródło: www.gameinformer.com