Niesamowity cosplay odtwarza zbroję oddziału urazowego z Cyberpunka 2077

Wierna reprodukcja zbroi Cyberpunk 2077 Trauma Medical Team

Fan Cyberpunka 2077 doskonale odtworzył zbroję noszoną przez zespół ratowników urazowych występujących w grze, uzbrojonych w broń dystopijnych ratowników medycznych, aż po działającą maskę na twarz.

Producent kostiumów i rekwizytów, Props It Yourself, udostępnił poniżej na swoim Instagramie film przedstawiający strój, przedstawiający osobę ubraną w pełny cosplay pracownika zespołu urazowego. Futurystyczna maska ​​zaczyna się otwierać, a następnie składa, uszczelnia i aktywuje światła, gdy cosplayer porusza się do przodu.

Popularne na Reddicie

Ci, którzy pamiętają kultową, po części słynną prezentację Cyberpunka 2077 na targach E3 2018, również rozpoznają strój tej misji. Cosplay zespołu Trauma Team okazał się szczególnie popularny na Reddicie Cyberpunk 2077, gdzie obecnie ma 28 000 głosów pozytywnych i setki komentarzy. „To super” – skomentował jeden z użytkowników. „To, jak naprawdę krzyknąłem, kiedy zobaczyłem, jak hełm się zatrzaskuje” – powiedział inny.

Przyszłość Cyberpunka 2077

Rozwój został ograniczony po wydaniu pierwszego i jedynego rozszerzenia, Phantom Liberty, we wrześniu 2023 r. Nastąpiło to po rewolucyjnej aktualizacji 2.0, która całkowicie przekształciła Cyberpunk 2077 dzięki takim funkcjom, jak nowy system umiejętności i ulepszona sztuczna inteligencja, a po niej pojawiła się kolejna duża aktualizacja w wersji 2.1, ale potem tylko niewielkie zmiany.

W naszej recenzji z 10 września IGN stwierdził: „Cyberpunk 2077 zanurza Cię w pięknym, gęstym pejzażu miejskim i oferuje zaskakującą elastyczność w wyborze dalszej kontynuacji”. »

Źródło: www.ign.com