Niesamowite nowe funkcje dla użytkowników Xbox Preview Update Alpha

Aktualizacja podglądu Xbox dla niejawnych testerów

Nowa aktualizacja Xbox jest już dostępna dla pierścienia Xbox Insiders Alpha. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wersji zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilność kompilacji na konsolach Xbox. Informacje o wersji będą zawsze publikowane, nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są niewielkie lub zakulisowe, aby informować Cię o aktualizacjach przychodzących na Twoje urządzenie.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu: XB_FLT_2404ZN\25398.3978.240228-2200

Dostępne: 14:00 – 4 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3h – 5 marca 2024 r

Nowe funkcje i doświadczenia

Przechwytuj i udostępniaj

Użytkownicy wersji alfa będą teraz widzieć powiadomienie o alercie po przesłaniu nowego zrzutu ekranu lub klipu z rozgrywki do OneDrive, jeśli zabraknie im miejsca.

Zawiera poprawki

Dziękujemy wszystkim testerom Xbox za ich cenne uwagi i ciężką pracę inżynierów Xbox, z radością ogłaszamy, że w tej kompilacji wprowadzono następujące poprawki:

Gry

Naprawiono błąd, w wyniku którego zapisy gier mogły stać się niedostępne, jeśli nazwa była bardzo długa.

Moje gry i aplikacje

Naprawiono nieoczekiwane opóźnienie, które mogło wystąpić podczas sprawdzania dostępności najnowszych aktualizacji gier i aplikacji.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Audio

Użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu.

Nie zapomnij skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich problemach, jakie możesz napotkać. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox i witamy w społeczności, jeśli dołączysz do nas już dziś! Cieszymy się, że stało się to przyjaznym, społecznościowym miejscem rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi informacjami o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com