Niesamowita zniżka o 100 USD na zestaw PSVR 2 Horizon Call of the Mountain w firmie Dell

Oferty specjalne z okazji Czarnego Piątku na PlayStation VR 2

PlayStation VR 2 właśnie otrzymało rzadką zniżkę w wysokości 100 dolarów w ramach ofert Dell na Czarny piątek 2023. Możesz zaoszczędzić 100 dolarów, kupując pakiet PSVR 2, który zawiera Horizon Call of the Mountain, grę dostępną wyłącznie w technologii VR w popularnej serii Horizon na PlayStation. Ta oferta jest dostępna wyłącznie w firmie Dell i nie zdziwilibyśmy się, gdyby szybko się wyprzedała. Większość ofert pakietów konsoli Dell znika dość szybko, ale teraz możesz także otrzymać bezpłatną kartę podarunkową o wartości 75 USD do konsoli Nintendo Switch OLED.

Technologia PlayStation VR2

Od razu po wyjęciu z pudełka PSVR 2 zawiera wiele najnowocześniejszych technologii. Gogle wirtualnej rzeczywistości są znacznie lepsze od swoich poprzedników i są bardzo wygodne w noszeniu, a jednocześnie zapewniają subtelne wrażenia dotykowe. Wyświetlacze wyświetlają ostry obraz 4K do Twoich oczu, a konfiguracja wymaga tylko jednego kabla podłączonego z przodu konsoli PS5. Do interakcji dołączone kontrolery Sense to lekkie urządzenia peryferyjne, które mają kilka wspólnych funkcji z kontrolerem PS5 DualSense, zapewniając doskonałe zanurzenie w grze.

Dostępne gry

Jeśli chodzi o gry, Horizon Call of the Mountain jest świetną grą, w którą warto się zagłębić, szczególnie jeśli jesteś fanem serii. Biblioteka gier PSVR 2 również zaczęła się powoli rozwijać od premiery, a sztandarowe tytuły obejmują Resident Evil Village, Synapse, Pistol Whip i niedawny port Beat Sabre.

„Jako następca ulepsza wszystko, co było wcześniej, pod każdym możliwym względem” – napisał Tamoor Hussain w recenzji PlayStation VR 2 w serwisie GameSpot. „To bardzo dobrze zaprojektowany zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości, który ma wysokiej jakości konstrukcję i zapewnia doskonałe wrażenia dotykowe, a jednocześnie wykorzystuje zaawansowaną technologię i funkcje, dzięki czemu oferuje wszystko, co powinien oferować nowoczesny zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości. I to w połączeniu z równie potężną konsolą zdolną do renderowania zapierających dech w piersiach wirtualnych przestrzeni. »

Alternatywne oferty dla wirtualnej rzeczywistości

Jeśli interesujesz się VR, ale nie masz jeszcze PlayStation 5, zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się pakietom Marvel’s Spider-Man 2 i Call of Duty: Modern Warfare 3 PS5 Slim dostępnym za 500 dolarów. W zeszłym tygodniu pojawiła się nowa konsola PS5 Slim, a przy zakupie możesz otrzymać grę za 70 dolarów za darmo przez ograniczony czas.

Jeśli chcesz wypróbować VR, ale nie chcesz wydawać około 1000 dolarów na PS5 i PSVR 2, możesz kupić Meta Quest 2, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy VR, za jedyne 249 dolarów u kilku głównych sprzedawców detalicznych przed Czarnym Piątkiem.

Źródło: www.gamespot.com