Nie przegap tych dni darmowego grania w ramach Xbox Game Pass

Skorzystaj z Dni darmowej gry, aby rozpocząć maj w odpowiedni sposób! Headbangers: Rhythm Royale będzie dostępne w ten weekend dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate od 12:01 w czwartek 2 maja do 23:59 w niedzielę 5 maja.

Star Wars: Survivor za darmo do wypróbowania

Ponadto grę Star Wars: Survivor można wypróbować bezpłatnie dla wszystkich członków Xbox przez ten sam okres (nie jest wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate) z 5-godzinną wersją próbną gry.

Xbox Game Pass Core zapewni graczom dostęp do naszej zaawansowanej sieci dla wielu graczy, wyselekcjonowanej kolekcji ponad 25 gier, w które można grać ze znajomymi na całym świecie, oraz ekskluzywnych ofert dla członków!

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na stronie szczegółów poszczególnych gier w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przeniesie Cię do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby wyświetlić opcję instalacji w ramach członkostwa Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przejrzyj kolekcję Dni darmowego grania na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Przedłuż przyjemność

Kup grę i inne edycje ze zniżką, aby kontynuować grę, zachowując swój Gamerscore i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty, wartości procentowe i dostępność tytułów mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Dni darmowej zabawy dla każdego

Star Wars Jedi: Survivor to kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order, przygodowej gry akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, opracowanej we współpracy z Lucasfilm Games. Historia Cala Kestisa jest kontynuowana w tej narracyjnej grze dla jednego gracza, której akcja toczy się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części.

Nie przegap tych ekscytujących Dni darmowej gry dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o Dniach bezpłatnej gry tutaj i zaglądaj na Xbox Wire, aby poznać nadchodzące Dni bezpłatnej gry i najnowsze wiadomości o grach Xbox.

Źródło: news.xbox.com