Nie przegap IGN Live Los Angeles w dniach 7–9 czerwca!

Już teraz zarezerwuj miejsca na IGN Live! Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles w dniach 7–9 czerwca i zapowiada epicki weekend wypełniony ekskluzywnymi grami, w które można grać, prezentami, wersjami demonstracyjnymi i nie tylko z Twoich ulubionych obiektów związanych z grami i rozrywką. Oto podgląd tego, czego się spodziewać.

Czego oczekiwać

Wydarzenie odbędzie się w Magic Box @ The Reef codziennie od 10:00 do 18:00 czasu PT. Najważniejsze wydarzenia z programu będą transmitowane na platformach IGN każdego popołudnia. Nie przegap okazji, aby zobaczyć na żywo jedyne w swoim rodzaju widowisko. IGN Live będzie zawierał ponad 30 gier, w które można grać na ponad 100 stacjach gier, ponad 9000 prezentów i nagród, aktywacje, możliwości robienia zdjęć, studio TikTok Creators, stoiska, podpisy i wiele więcej!

Dzień 1 IGN Live

10:00: Prezentacja PM Studios
PM Studios skupia uwagę na IGN Live dzięki prezentacjom na żywo, ważnym ujawnieniom i nie tylko. Wyjątkowy występ, którego nie można przegapić.

11:00: Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy
Członkowie obsady, Ismael Cruz Córdova i Maxim Baldry z popularnego serialu Prime Video, wezmą udział w specjalnej dyskusji i ekskluzywnym ujawnieniu dla fanów.

Dzień drugi IGN Live

Dzień 3 IGN Live

Oprócz tych wszystkich ekskluzywnych materiałów, ujawnień, wywiadów, paneli i nie tylko, IGN Live oferuje fanom mnóstwo ekscytujących wrażeń. Zarezerwujcie miejsca i nie przegapcie tego wydarzenia, którego nie można przegapić dla wszystkich miłośników gier wideo!

Źródło: www.ign.com