Nie można przegapić gier wideo na nadchodzący tydzień na Xbox

Witamy w naszej sekcji „W przyszłym tygodniu na Xbox”! Co tydzień informujemy Cię o wszystkich grach, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Sprawdź poniżej więcej szczegółów na temat nadchodzących gier i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie). Chodźmy!

Misja Frontowa 2: Przeróbka

Front Mission 2: Remake – 30 kwietnia. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Klasyczna taktyczna gra RPG powraca! Druga gra z głównej serii Front Mission jest wreszcie po raz pierwszy dostępna poza Japonią. W Front Mission 2 perspektywa zmienia się pomiędzy trzema postaciami: Ashem, Lisą i Thomasem, tworząc wszechświat wykraczający poza prosty kontrast między dobrem a złem.

Opowieści z Candleforth

Opowieści z Candleforth – 30 kwietnia

Tales from Candleforth to zbiór baśni napisanych o książce, która została zakazana wiele lat temu ze względu na ukrywanie jej treści. Wiele lat później ciemny tekst przenika na strony opowieści, mieszając się z nimi i przekręcając historie.

Upadek Świątyni Eleny

Upadek Świątyni Eleny – 30 kwietnia. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox One

The Fall of Elena Temple to oldschoolowa platformówka z łamigłówkami, w której eksplorujesz pokoje, unikasz niebezpieczeństw i zbierasz wszystkie monety, aby się rozwijać. Wyjątkowe jest to, że możesz anulować swoje upadki! Więc nie bój się wysokości, spadnij i zbierz monety poniżej, a następnie cofnij się, aby wspiąć się z powrotem do miejsca, w którym spadłeś, zachowując monety!

Zespół Roofcats – Styl Suika

Zespół Roofcats – Styl Suika – 1 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Czy zastanawiałeś się kiedyś, na czym polega sztuczka z kotami na dachu? Cóż, nie tylko leniuchują – urządzają najlepsze jam session na dachu! Twoją misją jest umiejętne gromadzenie kocich muzyków, pozyskiwanie nowych talentów, unikając jednocześnie ekscesów i okazjonalnie stawiając czoła destrukcyjnemu psu.

Kosmiczne Siły Obrony Najemników

Kosmiczne Siły Obrony Najemników – 1 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Przetrwaj kosmiczny atak, ulepszając i wyposażając ogromny arsenał broni modułowej! Odeprzyj atak obcych ze wszystkich stron, przemieszczając swój statek w przestrzeni, aby ustawić cele za pomocą najskuteczniejszych modułów technologicznych i utrzymując bezpieczną odległość od roju. Ukończ opcjonalne spotkania, takie jak mini-bossy i Szarża przewodowa, aby zdobyć nagrody, a następnie wydawaj ciężko zarobione kredyty, aby odblokować nowe statki, wieczne ulepszenia astralne, atuty i niebiańskie modyfikatory!

Uzbrojony i galaretowaty: wydanie kanapowe

Uzbrojony i galaretowaty: wydanie kanapowe – 2 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Przygotuj się na międzygalaktyczne starcie, jak nigdy dotąd, w Armed and Gelatinous: Couch Edition, najlepszej grze towarzyskiej dla wielu graczy, w której przyjaciele i rodzina biorą udział w szybkiej kosmicznej bijatyce. Uzbrojony i galaretowaty: edycja kanapowa jest idealna na kolejne spotkanie, spotkanie lub imprezę!

Świecki Rycerz

Rycerz Świec – 2 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Wciel się w zaczarowanego świecznika, który próbuje przywrócić światło swojemu domowi. Użyj swojego płomienia, aby pokonać groźne stworzenia czające się w cieniu zrujnowanego zamku, wykorzystaj dynamiczny system trudności na swoją korzyść, przemierzaj wymagające sekcje platformowe i rozwiązuj tajemnicze łamigłówki wewnątrz surrealistycznych obrazów w tej przygodowej platformówce akcji 2,5D.

Pełnometalowy sierżant

Sierżant Full Metal – 2 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Bądź sierżantem musztry! Obrażaj rekrutów bez litości! Czy możesz zamienić zwiotczałych rekrutów w wyszkolone machiny wojenne w mniej niż 12 tygodni?

MotoGP™24

MotoGP™24 – 2 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Pokonaj legendę MotoGP i stwórz własną epicką sagę. Od skromnych początków po triumfalne szczyty, ścieżka należy do Ciebie. Weź udział w ekscytujących rywalizacjach, buduj swoją reputację i zostaw ślad w historii swojej ukochanej drużyny. Rzuć wyzwanie swoim umiejętnościom w MotoGP, Moto2 i Moto3 i zanurz się w ekscytującą podróż kampanii 2024.

Slash

Sclash – 2 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Pełna napięcia gra walki samurajów 2D, w której jedno trafienie wystarczy, aby zabić. Graj jako ręcznie rysowany samuraj w pięknie pomalowanych sceneriach i zmierz się z przeciwnikiem w epickich, uroczystych pojedynkach, w których liczy się każdy ruch. Dobrze zarządzaj swoją wytrzymałością, oddychaj i nie spiesz się, aby zadać śmiertelny cios.

Cyber ​​Citizen Shockman 3: Księżniczka z innego świata

CyberCitizen Shockman 3: Księżniczka z innego świata – 3 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Po tym, jak Sonya wygrywa dużą nagrodę na loterii, ona i Arnold udają się na południową tropikalną wyspę, aby cieszyć się zasłużonymi wakacjami. Jednak niebo wkrótce zamienia się w piekło, gdy nagle pojawia się dziwny statek kosmiczny i zaczyna atakować miasto. Nie mogąc stać bezczynnie, gdy nadchodzi chaos, Arnold i Sonya przekształcają się w Shockmana i wyruszają do walki z tajemniczym wrogiem w tej platformówce w stylu retro.

Gotowy, stabilny, statek!

Gotowy, stabilny, statek! – 3 maja

Twoje zadanie jest proste – przebuduj przenośniki i wywieź towary z fabryki. W miarę postępów otrzymasz wszelkiego rodzaju narzędzia, sprzęt i części przenośników, aby pokonać przeszkody. Wózki widłowe, dźwigi, przenośniki sprężynowe, dozowniki pianki amortyzującej – lista jest długa! Załóżcie więc kaski myślące i zacznijcie układać puzzle.

Myszy Gard

Myszy Gard – 3 maja. Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Gra przygodowa, w której myszy Wikingów walczą o honor, chwałę i przetrwanie. Eksploruj świat inspirowany mitologią nordycką, spotykaj bogów i czarodziejów i zdobywaj chwałę najzacieklejszego mysiego wojownika w tej pełnej akcji sadze!

Źródło: news.xbox.com