Nie ma planów, aby The Last of Us Show wykraczało poza gry


nie oczekuj Ostatni z nas Program HBO wykracza poza historię dwóch gier z serii. To dlatego, że reżyser gry The Last of Us, Neil Druckmann, mówi, że nie ma planów na historie poza grami w tym programie.

Ta wiadomość pochodzi z nowego wywiadu z Druckmannem z Reporter z Hollywoodjak poinformował o GameSpot. Oto, co powiedział Druckmann THR w szczególności: „Nie planujemy opowiadać żadnych historii poza adaptacją gier. Nie napotkamy tego samego problemu, co Game of Thrones, ponieważ The Last of Us Part: II nie kończy się na klifie”.

Druckmann i scenarzysta serialu telewizyjnego Craig Mazin wspomnieli, że drugi sezon tego programu może obejmować wydarzenia z The Last of Us Part II (osobiście myślę, że The Last of Us Part II może obejmować dwa sezony telewizyjne). Pomimo tego, że duet nie chce, aby program wykraczał poza gry, może istnieć sposób, aby program obejmował więcej miejsca po wydarzeniach z The Last of Us Part II. Gdyby Naughty Dog miał opracować teoretyczną The Last of Us Part III, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby program HBO omówił to w przyszłości. Szanse wydają się całkiem spore, biorąc pod uwagę Druckmanna THR że w świecie gier The Last of Us jest „więcej historii do opowiedzenia”.

Mazin poruszył również swoje pragnienie, aby nie rozszerzać programu poza gry w THR wywiad, jak zauważył ks GameSpot, stwierdzając, że „nie jest zainteresowany pokazem wirujących talerzy, które trwają wiecznie”.

„Kiedy staje się perpetuum mobile, po prostu nie może powstrzymać się od… głupiego” – kontynuował. „Zakończenia znaczą dla mnie wszystko”.

Więcej o Ostatni z nas w HBO przeczytaj nasz wywiad z aktorem Joelem Pedro Pascalem i Druckmannem na temat zmian wprowadzonych w tym programie telewizyjnym. Zobacz nową grafikę koncepcyjną z gry wieloosobowej The Last of Us, nad którą Naughty Dog obecnie pracuje.

[Source: GameSpot via The Hollywood Reporter]


Którą scenę z The Last of Us na HBO najbardziej nie możesz się doczekać? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2023/01/06/there-are-no-plans-for-the-last-of-us-show-to-go-beyond-the-games