Nie daj się zwieść temu zwiastunowi, Switch nie dostaje nowego systemu operacyjnego


Cóż, widzieliśmy, jak niektórzy wydawcy czasami próbują szczęścia w marketingu, ale ten naprawdę bierze ciastko.

RedDeer Games zaprezentowało nOS: New Operating System, nową grę na Switcha, która lekko symuluje wrażenia z komputera osobistego, aczkolwiek z ładną grafiką i znacznie prostszym doświadczeniem użytkownika. Ma zostać wydany w pewnym momencie jeszcze w tym miesiącu.

Problem polega jednak na tym, że marketing tej gry robi wszystko, co w jej mocy, aby oszukać cię, myśląc, że jest to prawdziwy, nowy system operacyjny dla Switcha. Komunikat prasowy RedDeer nawet miesza nazwę gry, nazywając ją w jednym zdaniu „Nowym systemem operacyjnym”, aw innym „Systemem operacyjnym Nintendo”.

Na pewno zauważyliście, że to drugie jest również tytułem powyższego filmu na YouTube; nie możemy sobie wyobrazić, że będzie się tak nazywać przez długi czas, jeśli samo Nintendo ma coś do powiedzenia na ten temat. W prawym dolnym rogu filmu zobaczysz również, że logo Switch jest obecne przez cały czas trwania zwiastuna, co – przynajmniej według naszej wiedzy – nie jest wykorzystywane w większości ujawnień stron trzecich Przełącznik.

To dziwne, bo sama gra wygląda rodzaj w porządku..?! To prawda, nie jest dla wszystkich, ale wyobrażamy sobie, że prawdopodobnie są tam ludzie, którzy są zainteresowani czymś takim; być może dla ich dzieci, aby posmakowały, jak może działać odpowiedni system operacyjny na PC.

Tak czy inaczej, jesteśmy prawie pewni, że wprowadzający w błąd marketing nie jest tak naprawdę konieczny.

Co sądzisz o nOS: nowy system operacyjny? Uważasz, że wydawca przekroczył tutaj swoje granice? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/dont-let-this-trailer-fool-you-the-switch-isnt-getting-a-new-operating-system