Netflix wprowadza nieśmiertelność do urządzeń mobilnychWraz z dzisiejszą premierą deweloper Half Mermaid ogłosił, że nowa gra Immortality pojawi się na urządzeniach mobilnych we współpracy z Netflix.

Half Mermaid nie wyjaśniła daty premiery, ale powiedziała, że ​​wersja mobilna pojawi się „wkrótce”. Oficjalny Twitterowe konto Half Mermaid na Twitterze że zespół „poświęca trochę więcej czasu na naszą wersję mobilną, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia dla członków Netflix na całym świecie”. Zespół ogłosił również ostateczną wersję na Maca, która zostanie wydana „tak szybko, jak będziemy mogli ją do Ciebie dostarczyć!”

Podobnie jak poprzednie gry scenarzysty/reżysera Sama Barlowa, Immortality opiera się na szorowaniu klipów wideo w pełnym ruchu, aby złożyć w całość szerszą tajemnicę. W tym przypadku tajemnica dotyczy fikcyjnej aktorki Marissy Marcel, która zniknęła po wyprodukowaniu zaledwie trzech filmów. Gracze przeglądają sceny z filmów i innych powiązanych materiałów, próbując odkryć ostateczny los Marcela.

Immortality wydany dzisiaj, 30 sierpnia 2022, na Xbox Series X i PC; możesz także zagrać w grę za pośrednictwem Game Pass. Niezależnie od tego, czy jesteś ciekawy gry, czy czekasz na jej wydanie na wybranej platformie, możesz sprawdzić recenzję GameSpot. Recenzent Mark Delaney przyznał Immortality osiem punktów na dziesięć, mówiąc: „Jest podobny do swoich poprzedników, Telling Lies and Her Story, pod pewnymi kluczowymi względami, ale też bardziej prowokuje do myślenia i na pewno bardziej denerwuje, niż będziesz przygotowany. „

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/netflix-is-bringing-immortality-to-mobile/1100-6507001/?ftag=CAD-01-10abi2f