Netflix przedstawia zwiastun drugiego sezonu Arcane, popularnego serialu animowanego League of Legends

Netflix ujawnił niedawno nowy zwiastun drugiego sezonu Arcane, popularnego serialu animowanego, którego akcja rozgrywa się w uniwersum League of Legends. Zaplanowany na listopad twórcy serialu, Christian Linke i Alex Yee, potwierdzają, że nadchodzący sezon będzie ostatnim.

Imponujące zakończenie Arcane

Sezon 2 jest zapowiadany jako „ostatni rozdział” i skupi się na ataku Jinx na Radę, który będzie sednem narastającego konfliktu między Piltover a Zaun. Hailee Steinfeld (Vi) i Ella Purnell (Jinx) powrócą do swoich ról w nowym sezonie. Choć Arcane dobiega końca, Christian Linke powiedział dzisiaj podczas aktualizacji deweloperów League of Legends, że nie będzie to ostatnia animowana historia oparta na tej serii.

„Arcane to dopiero początek naszej długiej podróży narracyjnej i naszej współpracy ze wspaniałym studiem animacji Fortiche” – powiedział Linke. „Od samego początku, kiedy zaczynaliśmy pracę nad tym projektem, mieliśmy w głowie bardzo konkretne zakończenie, co oznacza, że ​​historia Arcane kończy się na drugim sezonie. Ale Arcane to po prostu pierwsza z wielu historii, które chcemy opowiedzieć w Runeterze.”

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu Arcane można obejrzeć tutaj. Aby uzyskać więcej informacji na temat League of Legends, zapoznaj się z naszą szczegółową zapowiedzią 2XKO, kolejnej bijatyki z serii.

Źródło: www.gameinformer.com