Netflix potwierdza The Witcher Season 4, Henry Cavill zastąpiony jako GeraltNetflix ogłosił 4 sezon Wiedźmina i odejście Henry’ego Cavilla z serialu.

Sezon 3 nie został jeszcze wyemitowany w usłudze przesyłania strumieniowego, ale już mamy potwierdzenie, że w sezonie 4 Cavill ma zostać zastąpiony jako tytułowy łowca potworów Geralt z Rivii przez Liama ​​Hemswortha, najbardziej znanego z gry Gale Hawthorne w filmie Igrzyska śmierci seria.

Cavill, który niedawno ogłosił powrót do roli Supermana w DC, wydał oświadczenie chwalące jego następcę:

„Moja podróż jako Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety, odłożę swój medalion i miecze na sezon 4” – powiedział Cavill.

„Zamiast mnie fantastyczny pan Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka. Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego wcielając się w Geralta i z entuzjazmem, aby zobaczyć, jak Liam podchodzi do tego najbardziej fascynujący i zniuansowany z mężczyzn. Liam, dobry panie, ta postać ma dla niego tak cudowną głębię, ciesz się nurkowaniem i zobaczeniem tego, co możesz znaleźć.

Oficjalny zwiastun 2. sezonu Wiedźmina.

Hemsworth odpowiedział komplementem we własnym oświadczeniu:

„Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć do ręki ostrza Białego Wilka. kolejny rozdział jego przygody.

„Henry, od lat jestem twoim fanem i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może mam kilka dużych butów do wypełnienia, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wkroczę do świata Wiedźmina”.

Wiedźmin, który zadebiutował w grudniu 2019 roku, jest hitem Netflixa, a Cavill cieszy się ogromną popularnością jako gwiazda serialu.

W tym tygodniu Cavill omówił swój powrót do roli Supermana podczas nagrania na żywo podcastu Happy Sad Confused, o którym donosi Variety.

„Postać wiele dla mnie znaczy. Minęło już pięć lat. Nigdy nie straciłem nadziei” – powiedział Cavill.

„To niesamowite, że znów o tym rozmawiam. Ta postać ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jestem tak podekscytowana, że ​​mogę opowiedzieć historię z niezwykle radosnym Supermanem”.

Chociaż nie ma okna na premierę kolejnego filmu o Supermanie, gwiazda Czarnego Adama, Dwayne Johnson, powiedział, że jest zdeterminowany, aby zrobić film, w którym Czarny Adam i Superman walczą.

Jeśli chodzi o Wiedźmina, spin-off Blood Origin, który bada tworzenie pierwszego prototypu Wiedźmina, pojawia się na Netflix 25 grudnia, a trzeci sezon Wiedźmina ma się ukazać latem 2023 roku.

Źródło : https://www.eurogamer.net/netflix-confirms-the-witcher-season-4-henry-cavill-replaced-as-geralt