Netflix ogłasza premierę Tomb Raider: Legenda Lary Croft w październiku 2024 r

Netflix zaprezentuje Tomb Raider: The Legend of Lara Croft 10 października 2024 r. Platforma streamingowa potwierdziła tę wiadomość już dziś dość krótkim zwiastunem, który możesz obejrzeć poniżej:

Tomb Raider: Legenda Lary Croft w serwisie Netflix

Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, bohaterka podróżująca po świecie jako kultowa poszukiwaczka przygód” – wyjaśnia Netflix.

Hayley Atwell – najbardziej znana jako Peggy Carter w wielu projektach Marvela – wcieli się w rolę Lary Croft. Do Atwella dołączą Earl Baylon, który ponownie wcieli się w Jonaha Maiavę z trylogii o ponownym uruchomieniu, oraz Allen Maldonado (Black-ish, The Last OG) jako ekspert ds. technologii Zip.

Netflix zdradza: „Ponad 25 lat po swoim pierwszym występie Lara Croft (w tej roli Hayley Atwell) nadal zgłębia starożytne tajemnice i odkrywa zaginione prawdy w zapierających dech w piersiach i niebezpiecznych miejscach. »

Do zespołu dołącza znany scenarzysta

Tymczasem pisarka Megan McDonnell – która wcześniej pracowała przy projektach Marvela, takich jak WandaVision i The Marvels – dołączyła do zespołu pracującego nad serialem telewizyjnym Tomb Raider dla Amazona. McDonnell dołącza do Phoebe Waller-Bridge z Fleabag, aby zaadaptować przygody Lary Croft na platformę streamingową.

Źródło: www.eurogamer.net