Netflix ogłasza 10 nowych gier w swoim serwisie gier mobilnych

Nowe gry w grach Netflix

W ramach Netflix Geeked Week ogłoszono najważniejsze ogłoszenia dotyczące platformy streamingowej, począwszy od drugiego sezonu Arcane po pierwszy zwiastun aktorskiego serialu Avatar: The Last Airbender. Netflix Games – platforma gier oferująca gry mobilne do bezpłatnego pobrania za pośrednictwem aplikacji – nie zostanie pominięta, ponieważ Netflix ogłosił, że w serwisie pojawi się 10 nowych gier, w tym kilka perełek niezależnych.

Potwierdzono, że cztery docenione przez krytyków tytuły niezależne – Hades, Braid Anniversary Edition, Katana Zero i Death’s Door – w najbliższej przyszłości pojawią się na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem serwisu Netflix. Gry zostały ogłoszone wraz z grami opartymi na adresach IP Netflix, takimi jak Shadow & Bone: Enter The Fold, a także Oxenfree II i innymi grami ze studiów będących własnością Netflix.

Nowi przybysze

Tytuły, które potwierdzono, że pojawią się w serwisie Netflix Games, to: Braid Anniversary Edition, Chicken Run: Eggstraction, Death’s Door, The Dragon Prince: Xadia, Hades, Katana Zero, Money Heist, Oxenfree II: Lost Signals, Shadow & Bone: Enter The Fold, Obóz Slayaway 2: Netflix i zabijanie.

Trzy z zapowiedzianych gier – Oxenfree II, Shadow & Bone i Slayaway Camp 2 – są już dostępne w aplikacji mobilnej Netflix. Pozostałe siedem gier nie ma jeszcze okna premiery innego niż „wkrótce”.

Gry Netflix są teraz dostępne jako bezpłatny dodatek do każdej płatnej subskrypcji Netflix. Gry dostępne w ramach usługi można pobrać bezpośrednio ze standardowej aplikacji Netflix na urządzenia z systemami iOS i Android.

Źródło: www.gamespot.com