Nawróćcie się, bo Związanie Izaaka jest na wyciągnięcie ręki


Wiązanie Izaaka: pokuta, ostateczna edycja gry, która na nowo zdefiniowała gatunek roguelike, jest już dostępna na Xbox Series X|S. Sprawdź zwiastun, aby zobaczyć najważniejsze informacje:

Nie ma znaczenia, czy jesteś nowy w świecie Izaaka, czy długoletni gracz — Skrucha jest pełen sekretnych niespodzianek, które sprawiają, że jest świeży za każdym razem, gdy wchodzisz do jego labiryntowych lochów. Wersja Xbox Series X|S jest w komplecie ze wszystkimi funkcjami poprzednich Izaak gry i mnóstwo zupełnie nowych: ponad 320 typów wrogów, ponad 100 postaci bossów, 22 000 różnych projektów pokojów… lista jest długa!

Jedna z rzeczy, które uwielbiają fani Wiązanie Isaac to niesamowita gama przedmiotów i bibelotów, które Izaak może odkryć. Skrucha ma ich ponad 900, a wszystkie mają inne funkcje. Czy pomogą, czy utrudnią twoje postępy? Wszystko zależy od tego, które z nich masz szczęście znaleźć, a które na tyle sprytne, by je zostawić. Wiele przedmiotów ma funkcje „układania się w stos”, które mogą szybko zmienić trudny bieg w szaleństwo strzelania z dwóch kijów!

Wiązanie Izaaka: Zrzut ekranu skruchy

Największa niespodzianka dla Izaak Fani? Skrucha ma 34 różne grywalne postacie: 17 unikalnych bohaterów oraz alternatywną „skażoną” wersję każdego z nich. Będziesz musiał wykonać kilka trudnych zadań w grze, aby odblokować je wszystkie, ale gdy to zrobisz, będziesz mógł rozpocząć każdy nowy bieg z zupełnie innymi przedmiotami i umiejętnościami startowymi.

Wiązanie Izaaka: Zrzut ekranu skruchy

Podsumowując: super fajna rozgrywka, niesamowita różnorodność, grywalność poza schematami, bardzo głęboka fabuła i fabuła, niesamowita ścieżka dźwiękowa, prawdziwa czteroosobowa kooperacja na kanapie i mnóstwo rzeczy, których jestem pewien zapomniałem wspomnieć. Próbować Wiązanie Izaaka: pokuta, gra, w którą możesz nigdy nie przestać grać!

Wiązanie Izaaka: pokuta

Xbox Live

Wiązanie Izaaka: pokuta

Nicalis, Inc.


17

59,99 USD

Módl się o skruchę i odrodź się The Binding of Isaac: Repentance to ostateczna edycja nagradzanej strzelanki typu twin-stick typu roguelike. Zawiera całą zawartość z poprzednich edycji The Binding of Isaac (Rebirth, Afterbirth i Afterbirth+) oraz Repentance, ostatnie i największe w historii rozszerzenie gry, dodające setki dodatkowych nowych funkcji, trybów i ulepszeń. Doświadcz nowoczesnej klasyki, jakiej nigdy wcześniej nie widziano! GRA, KTÓRA ZDEFINIOWAŁA GATUNEK Kiedy matka Izaaka zaczyna słyszeć głos Boga, domagając się złożenia ofiary, aby udowodnić jej wiarę, Izaak ucieka do ciemnej i niebezpiecznej piwnicy. Tam mierzy się z hordami obłąkanych potworów, zagubionymi braćmi i siostrami, swoimi lękami, a w końcu ze stworzeniem, które dało mu życie. Dzięki nowym końcowym bossom i animowanym zakończeniom Repentance stanowi ostatni rozdział sagi Izaaka! NIEOGRANICZONA POWTARZALNOŚĆ The Binding of Isaac: Repentance to losowo generowana gra akcji/RPG/strzelanka z ciężkimi elementami roguelike, zapewniająca wiele tysięcy godzin rozgrywki. Podążając za Izaakiem w jego podróży, gracze odkryją dziwaczne skarby, które zmieniają postać Izaaka, dając mu nadludzkie zdolności i umożliwiając mu walkę z hordami tajemniczych stworzeń, odkrywanie sekretów i wywalczanie sobie drogi do bezpieczeństwa.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/04/repent-for-the-binding-of-isaac-is-at-hand/