Naughty Dog ujawnia „nową zawartość” na ostatni dzień z nas


26 września jest znany jako Outbreak Day w uniwersum The Last of Us, a Naughty Dog zaznacza tę okazję na wiele sposobów, między innymi poprzez ujawnienie pewnego rodzaju „zupełnie nowej zawartości” w ten weekend.

W poście na blogu Naughty Dog podało, że ta zawartość, cokolwiek to będzie, zostanie ogłoszona 26 września o godzinie 9:00 PT / 12:00 ET / 18:00 CET. Ta informacja zostanie ogłoszona na stronie The Last of Us.

Chociaż musisz trochę poczekać, aby dowiedzieć się o tej „zupełnie nowej zawartości”, Naughty Dog ogłosiło więcej gadżetów Last of Us, które gracze mogą odebrać, aby uczcić tę okazję i franczyzę. Obejmuje to nową koszulkę z Abby, szarą dzianinę, flanelowe koszule i kurtkę przeciwdeszczową. Jest też odlotowo wyglądająca nowa bomberka i mnóstwo innych fajnych gadżetów.

Dodatkowo, współpraca Naughty Dog z Taylorem rozszerza się o nowe kostki i paski gitarowe, podczas gdy gitary Taylor 314ce i GS Mini będą teraz sprzedawane w Austrii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Są to oszałamiające gitary premium i miło jest widzieć ludzi z innych części świata, którzy mają okazję je zamówić.

Galeria

Możesz zobaczyć zestawienie wszystkich nowych gadżetów Last of Us na blogu PlayStation.

Jeśli chodzi o przyszłe gry Naughty Dog, studio pracuje nad swoją pierwszą w historii samodzielną grą wieloosobową, która jest uważana za tytuł Last of Us.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/naughty-dog-to-reveal-all-new-content-for-the-last-of-us-day/1100-6496524/?ftag=CAD-01-10abi2f