Naucz się nowego języka z największą na świecie społecznością językową


Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się innego języka, ale nie wiesz od czego zacząć, ta oferta może być dla Ciebie. W tej chwili możesz dodać język do swojego arsenału, kupując roczną subskrypcję Busuu Language Learning Premium Plus za 59 USD (reg. 108 USD).

Gdy zostaniesz członkiem, możesz uczyć się do 12 różnych języków dzięki dostępowi do niezwykle szerokiej gamy zasobów internetowych. Busuu to największa na świecie społeczność do nauki języków.

Dzięki ponad 100 milionom użytkowników masz możliwość ćwiczyć zarówno z innymi uczniami, jak i ekspertami, w tym native speakerami. Będziesz mieć również dostęp do ponad 1000 lekcji stworzonych specjalnie przez doświadczonych lingwistów z ulepszonym rozpoznawaniem mowy i spersonalizowanymi planami nauki. Dzięki planowi premium będziesz mógł również korzystać z trybu offline, adaptacyjnego trenera słownictwa i zaawansowanych lekcji gramatyki.

Bez względu na to, co planujesz robić w życiu, znajomość dodatkowego języka zawsze będzie przydatna, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dzięki natychmiastowym informacjom zwrotnym i planom treningowym na wysokim poziomie, roczna subskrypcja Busuu Language Learning Premium Plus to świetny sposób na inwestowanie w siebie i spełnianie starych i nowych marzeń.

Nie przegap swojej szansy na uzyskanie rocznej subskrypcji Busuu Language Learning Premium Plus za 59 USD (reg. 108 USD).

Cena może ulec zmianie

Ta treść pochodzi od naszego partnera StackCommerce. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Source : https://www.gamespot.com/articles/learn-a-new-language-with-the-worlds-largest-language-community/1100-6496497/?ftag=CAD-01-10abi2f