Nasze pierwsze spojrzenie na Halo Seria miała swoją premierę podczas The Game Awards


Dwa dni od premiery Halo Infinite, wreszcie mamy pierwszy rzut oka Halo seria, długo oczekiwana adaptacja Paramount + ulubionego Spartana w grach.

Chociaż nie ma żadnych mechanizmów kosmicznych przypominających pierścień, od których nazwano gry, pierwsze spojrzenie na Hrównież seria dało nam wiele do ekscytacji. Zawiera mnóstwo Spartan, międzygwiezdne cywilizacje asteroid i, co najważniejsze, Master Chief wykonujący fajne, bohaterskie lądowanie i pozę na piasku.

Dr Halsey opowiada o utworze, prawdopodobnie rozmawiając z Johnem-117 o tym, jak liczy na to, że będzie wyjątkowy i daje ludziom nadzieję. Dostajemy piękne ujęcia ludzkich miast, szefa eksplorującego kamienne ruiny i coś, co wygląda na świetnie oświetloną obcą strukturę. Mówi się, że Przymierze odgrywa dużą rolę jako antagonista w serii, chociaż nie dostrzegamy jeszcze koalicji ras pozaziemskich.

Halo seria jest produkowany we współpracy z Showtime, Amblin Television i 343 Industries. W rolach głównych Pablo Schreiber jako Master Chief/John-117, Natascha McElhone jako dr Catherine Halsey, Bokeem Woodbine jako Soren-066 i Jen Taylor ponownie wcielająca się w rolę AI Cortana. Serial trafi do Paramount+ gdzieś w 2022 roku.


Co sądzisz o pierwszym merytorycznym zwiastunie Halo The Series? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/the-game-awards-2021/2021/12/09/our-first-look-at-halo-the-series-premiered-at-the-game-awards