Następny tydzień na Xbox: od 20 do 24 września


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! Tutaj omawiamy wszystkie nowe gry, które wkrótce pojawią się na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows PC, a także nadchodzącą i wkrótce wydaną Xbox Game Pass [email protected] Gry! Dowiedz się więcej na temat tych gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać szczegółowe informacje o przedsprzedaży, gdy będą dostępne (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Szczyty golfowe – 21 września – Ulepszony Xbox One X

Nie jest wymagane zrozumienie golfa! Po prostu chwyć za kontrolery i podbij górskie szczyty, kierując się do dziury, ale nie w zwykłym stylu strzelania umiejętnościami. Zamiast tego zaplanuj swoją strategię i użyj kart akcji, aby przesunąć piłkę do bramki.


Street Outlaws 2: Zwycięzca bierze wszystko – 21 września – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S ● Inteligentne dostarczanie

Street Outlaws 2: Zwycięzca bierze wszystko – 21 września – Zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S ● Inteligentna dostawa

Stawka właśnie została podniesiona! W tej wysokooktanowej kontynuacji musisz udowodnić swoje umiejętności w jednych z najtrudniejszych i najbardziej bezlitosnych wyścigów drag i street w całych Stanach Zjednoczonych.


World War Z: Następstwa – 21 września

World War Z: Aftermath – 21 września

Najlepsza strzelanka zombie w trybie współpracy i kolejna ewolucja oryginalnego hitu World War Z, który urzekł już ponad 15 milionów graczy. Walcz z hordami wygłodniałych zombie w intensywnych epizodach fabularnych w nowych, spustoszonych przez zombie lokacjach na całym świecie.


Krew Olchy: Edycja Ostateczna – 22 września

Krew Olchy: Edycja Ostateczna – 22 września

Taktyczna gra strategiczna z walką w ukryciu, elementami RPG, rzemiosłem, gromadzeniem zasobów i zarządzaniem, eksploracją i bogatą fabułą. Akcja osadzona w ponurym świecie, w którym ludzkość zabiła swojego Boga i stoi w obliczu zagłady.


Skrzydło Kryzysowe – 22 września

Skrzydło Kryzysowe – 22 września

Od rojów wroga po wypełniające ekran bitwy z bossami, Skrzydło Kryzysowe oferuje zniechęcające wyzwanie, pozostając jednocześnie dostępnym dla nowicjuszy. Tryb praktyki pozwala powtarzać etapy z nieskończonym życiem. Gry bonusowe Score Attack i Boss Rush dodatkowo rozszerzają wrażenia dzięki unikalnym poziomom i bossom. Czy jesteś gotowy do startu?


Diablo II: Wskrzeszeni – 23 września – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S ● Inteligentne dostarczanie

Diablo II: Resurrected – 23 września – Zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S ● Inteligentna dostawa

Ścigaj tajemniczego Mrocznego Wędrowca i walcz z mieszkańcami Piekła, odkrywając los Diablo, Mephisto i Baala, Najwyższego Zła, teraz w zupełnie nowej grafice 3D. Poznaj definiującą gatunek rozgrywkę Diablo, oferującą solidny rozwój postaci RPG, niewiarygodnie głęboką pozycję na przedmiotach i zaciekłą walkę typu hack-and-slash.


Embr – 23 września

Embr – 23 września

Embr to szalona gra o pożarach osadzona w hiperkapitalistycznej rzeczywistości, w której służby ratunkowe należą już do przeszłości. Wspinaj się na budynki, rozbijaj okna, zwalczaj pożary i ratuj życie w pojedynkę lub z maksymalnie czterema graczami.


Tajemnice maja: Sekret Dragonville – 23 września

Tajemnice maja: Tajemnica Dragonville – 23 września

Śledź May, niezależną i charyzmatyczną dziewczynę, w jej poszukiwaniu zaginionego brata. Przechodź przez przygody w kreskówkowym stylu, rozwiązując ponad 270 zagadek logicznych, podchwytliwe gry rytmiczne i ręcznie rysowane sceny z ukrytymi przedmiotami. Szukaj wskazówek na temat brata May, odwiedzaj tajemnicze miejsca i spotykaj po drodze ciekawe postacie, które pomogą ci w podróży.


Sobole – 23 września – Xbox Game Pass

Sable – 23 września – Xbox Game Pass

Dostępne od pierwszego dnia z Xbox Game Pass. Wyrusz w niezapomnianą podróż i poprowadź Sable przez jej szybowanie; rytuał przejścia, który zabierze ją przez wspaniałe pustynie i starożytne cuda. Odkrywaj bogaty świat na poduszkowcu, rozwiązuj zagadki, wspinaj się na wyżyny i poznawaj mieszkańców. Odkryj, kto Sablejest pod maską.


Efekt samolotu – 23 września – Optymalizacja dla Xbox Series X|S

Efekt samolotu – 23 września – zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Dystopijna przygoda izometryczna, podążająca za samotnym pracownikiem biurowym, który próbuje wrócić do domu w obliczu niemożliwych szans. Przeżyj niezwykłą podróż profesjonalnie ożywioną dzięki wspaniałym grafikom, stworzonym i dostosowanym przez ekspertów VFX.


Życie Gummy – 24 września – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

A Gummy's Life – 24 września – zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Lokalna i online imprezowa gra wieloosobowa z pokrytymi cukierkami walkami opartymi na fizyce. Wybierz swój ulubiony żel, dostosuj go do swojego gustu i pokaż, kto rządzi cukrem! Nie da się oderwać wzroku od nieustannej, wolnej dla wszystkich, gumowatej akcji z ich miękkimi walkami na pięści i słodkimi, ale dzikimi ciosami frajerów.


niewidomy listonosz – 24 września

Niewidomy listonosz – 24 września

Pomóż ślepemu listonoszowi, który widzi tylko ściany, zebrać wszystkie listy i znaleźć wyjście z laboratorium. Zbierz listy i doprowadź je do końca, próbując znaleźć wyjście do labiryntu.


Park Śmierci – 24 września

Park Śmierci – 24 września

Poznaj ogromny, opuszczony park rozrywki z zabójczym klaunem w centrum tego wszystkiego. Czy będziesz w stanie rozwiązać wszystkie zagadki, które czekają na Ciebie na drodze do ucieczki w tych horrorach? Zagraj w śmiertelną grę w chowanego i spróbuj przeżyć noc!


Nie dotykaj tego przycisku! – 24 września – Zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Nie dotykaj tego przycisku!  – 24 września – Zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Humorystyczna, minimalistyczna gra logiczna z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Aby wygrać, musisz przejść przez szereg pokoi, naciskając odpowiedni przycisk w każdym z nich. Ale z każdym kolejnym pokojem będzie to stawało się coraz trudniejsze, a grożące Ci niebezpieczeństwo będzie stawało się coraz poważniejsze.


W celebracji przemocy – 24 września

Święto przemocy – 24 września

Akcja fantasy typu roguelike z eksploracją i morderstwem. Metodyczna walka wymaga planowania ataków, uników, bloków i parowania z uwzględnieniem przeciwników i otoczenia. Śmierć jest nieodwracalna, ale możesz poprawić swoje statystyki i kupić przedmioty, które pomogą w przyszłym życiu. A jeśli sytuacja stanie się zbyt trudna, nawet czterech lokalnych znajomych może chwycić kontrolery i pomóc bohaterowi jako kontrolowane przez graczy potwory, zombie i bandyci.


Utracony wyrok – 24 września

Utracony Sąd – 24 września

Podążaj za wskazówkami, wymierzaj sprawiedliwe ciosy i rozwiązuj niemożliwą sprawę jako prywatny detektyw Takayuki Yagami w następnym wpisie z serii Judgment. Od studia, które przyniosło serię Yakuza, Lost Judgment łączy elementy śledztwa śledczego, narracji noir i walki akcji w jeden tajemniczy thriller.


Mały Latawiec – 24 września

Mały Latawiec – 24 września

Mały Latawiec to fabularna przygodówka typu „wskaż i kliknij”, ukazująca problemy zmagającej się z problemami rodziny, w której jedna osoba się poddała, a druga próbuje naprawić błędy z przeszłości.


Rodzina Addamsów: Mansion Mayhem – 24 września

Rodzina Addamsów: Mansion Mayhem – 24 września

Noc gier rodzinnych za chwilę stanie się przerażająco ekscytująca! Uratuj posiadłość rodziny Addamsów przed zniszczeniem w tej przezabawnej przygodzie platformowej 3D dla maksymalnie czterech graczy. Graj w minigry, w których będziesz wskakiwać i przeskakiwać, aby wygrać.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/17/next-week-on-xbox-september-20-to-24/