Następny tydzień na Xbox: nowe gry od 9 do 13 stycznia


Witamy w następnym tygodniu na Xbox! W tym cotygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskakujmy!


Dzieci Silentown – 11 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Mroczna gra przygodowa opowiadająca historię Lucy, dziewczynki dorastającej w wiosce w głębi lasu zamieszkałej przez potwory. Znikanie ludzi nie jest tutaj niczym niezwykłym, ale tym razem Lucy jest na tyle dorosła, że ​​może przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Albo tak myśli…

Kolekcja Breakers – 12 stycznia – Zoptymalizowana dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Kolekcja Breakers – 12 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Zawiera obie oryginalne gry (wyłączniki oraz Zemsta łamaczy) oraz nową zawartość dla kultowego klasyka, który po raz pierwszy został wydany w 1996 roku dla Neo Geo i salonów gier. Zawiera tryby, takie jak klasyczny tryb Versus lokalnie lub online, tryb zręcznościowy, bitwy rankingowe, galerię sztuki i wiele innych.

Chasing Static – 12 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Pogoń za zakłóceniami – 12 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Zainspirowany horrorem science-fiction z lat 80. i współczesnym kinem surrealistycznym, Pogoń za zakłóceniami zapewnia unikalne podejście do gatunku przygodowych narracji dzięki nowej mechanice rozgrywki opartej na dźwięku i nieliniowej eksploracji.

NEscape!  – 13 stycznia

NEscape! – 13 stycznia

To ty z czasem w intensywnym wyścigu, aby uciec z pokoju, zanim skończy się czas! Czy masz siłę psychiczną, aby zebrać wskazówki i połączyć kropki, aby pokonać wyzwania i zobaczyć, co kryje się po drugiej stronie drzwi? NEscape! łączy w sobie wygląd 8-bitowej gry retro ze współczesnymi elementami escape roomów.

One Piece Odyssey – 13 stycznia

Odyseja One Piece – 13 stycznia

Nowa gra RPG na konsolę Xbox Series X|S z niezwykle popularnej serii manga i anime. Słynny pirat Monkey.D.Luffy i jego załoga Słomianego Kapelusza żeglują po Nowym Świecie w poszukiwaniu kolejnej wyspy i kolejnej przygody, która ich czeka. Ale podczas podróży wpadają w sztorm i rozbijają się. Wyrzucony na bujną tropikalną wyspę, otoczony szalejącymi burzami i oddzielony od swojej załogi, Luffy wyrusza na wielką, nową przygodę, aby odnaleźć przyjaciół i uciec z wyspy! Dostępny jest również tzw Edycja Deluxe One Piece Odyssey.

UnderDungeon – 13 stycznia

UnderDungeon – 13 stycznia

Zostań najbardziej śmiercionośnym dostawcą… kotem na świecie. Intensywne walki, wiele rodzajów broni i wymagające walki z bossami. Dołącz do Kimuto w jego najtrudniejszym pierwszym dniu w pracy w świecie fantasy, który pozwala ci walczyć na różne sposoby — magiczne bańki, armata-bumerang i klasyczny długi miecz mogą przejść długą drogę w tej obcej krainie.


Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/06/next-week-on-xbox-new-games-for-january-9-to-13/