Nowe gry na Xbox – Boss Rush, Rozmiar ma znaczenie, Symulator ogrodu i więcej!

Nowe gry na Xbox w przyszłym tygodniu!

W tym tygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass!

Dziwny Zachód: Edycja ostateczna – 8 maja – Game Pass

Przetrwaj i odkryj tajemnice Dziwnego Zachodu poprzez splecione losy jego niezwykłych bohaterów w RPG akcji od współtwórców Zhańbiony I Ofiara. Odkryj mroczną fantazję przedstawiającą Dziki Zachód, gdzie stróże prawa i rewolwerowcy dzielą granicę z fantastycznymi stworzeniami. Stwórz oddział lub wyrusz samotnie i stwórz własną legendę.

Boss Rush: Mitologia – 9 maja – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Wciel się w tajemniczego rycerza, który przemierza różne światy w poszukiwaniu najtrudniejszych przeciwników. Walcz ze słynnymi wrogami z mitologii greckiej, skandynawskiej, słowiańskiej i egipskiej i pokaż wszystkim, kto jest najsilniejszym wojownikiem.

Rozmiar ma znaczenie – 9 maja

W Rozmiar ma znaczenie wcielasz się w naukowca, który nieumyślnie połknął substancję chemiczną, która powoduje, że co sekundę się kurczy. Gdy się kurczysz, poruszanie się po laboratorium staje się trudniejsze, a gra zasadniczo zamienia się w platformówkę, gdy wymyślasz sposoby wspinania się na miejsce, w którym znajduje się sprzęt i składniki.

After You – Level Escape – 10 maja – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Jesteś Aronem, mężczyzną, który budzi się w swoim pokoju i zdaje sobie sprawę, że jest sam — zaginęła jego rodzina i sąsiedzi. Stąd rozpocznie podróż, aby spróbować zrozumieć, co się stało. After You – Ucieczka z poziomu to gra pełna trudnych, narracyjnych łamigłówek, w której rozgrywka skupia się na eksploracji, czytaniu notatek i dedukcji.

Symulator ogrodu – 10 maja – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Dzięki Garden Simulator otrzymasz własny skrawek ziemi, ustawisz dekoracje i zadbasz o rośliny, zanim je zbierzesz. Im bogatszy plon, tym więcej możesz sprzedać i tym więcej pieniędzy możesz wydać na ulepszenie swojego kawałka raju. Dzięki niezliczonym funkcjom do odblokowania i dodatkowej zawartości Twój zielony kciuk zostanie wystawiony na maksymalne wyzwanie.

90” Piłka nożna – 10 maja – Xbox Play Anywhere

Wybierz swoją drużynę i zmierz się z przeciwnikami w szybkich i dzikich meczach, aby odnieść zwycięstwo, w którym masz tylko 90 sekund na zwycięstwo.

Sudokoty – 10 maja

Koty to wspaniałe stworzenia, ale lepiej ich nie łączyć bez odpowiedniego wprowadzenia. Planuj z wyprzedzeniem i wyświetlaj je we właściwej kolejności, aby pasowały do ​​siebie, gdy będziesz się relaksować podczas gry w tę wyjątkową wersję Sudoku.

Budowniczy miasta Urbek – 10 maja

W Urbek będziesz mógł zbudować miasto według własnego projektu! Zarządzaj zasobami naturalnymi, poprawiaj jakość życia ludności i buduj dzielnice na swój własny sposób.

Kowal fałszerz – 11 maja

Twórz sztabki złota i żelaza, a także broń i tarcze, podczas gdy Twoi klienci czekają, aż zakończysz pracę. Jeśli czekają zbyt długo, nudzą się, więc musisz jak najszybciej dostarczyć klientowi broń i tarcze.

Śmierć lub leczenie – 11 maja

Roguelite akcji 2D i hack & slash, z ręcznie malowanymi środow