Następny tydzień na Xbox — nowe gry od 23 do 27 stycznia


Witamy w następnym tygodniu na Xbox! W tym cotygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskakujmy!


Niezdarny bohater – 25 stycznia

W odległej wiosce wieśniak o imieniu Rufus prowadził zwyczajne życie. W wiosce było dobrze, aż pewnego dnia, obudzony jakimś magicznym błędem, Zły rozrzucił swoje sługi po mieście, dokonując ohydnych czynów przeciwko ludziom. Uzbrojony w hełm wykonany z wiadra i miotły, Rufus wyruszy w podróż, by ocalić swoją żonę i całą wioskę w tej platformowej grze przygodowej.

Ciemna strona księżyca: interaktywny thriller FMV – grafika pudełkowa

Ciemna strona księżyca: interaktywny thriller FMV – 25 stycznia

Kiedy dwoje jego dzieci przypadkowo znika w ciągu nocy, Twoim zadaniem jest pomóc Deanowi Hamiltonowi sprowadzić je z powrotem do domu. Gdy tajemnica się pogłębia, trzeba będzie podjąć decyzje i od Ciebie zależy, czy podejmiesz te właściwe. Komu mozesz zaufac? Kto to robi? Jakie znaczenie ma zbliżające się zaćmienie Słońca? A czym są te dziwne świecące światła na niebie?

Kingdom Rush – grafika pudełkowa

Gorączka królestwa – 25 stycznia

Walcz w lasach, górach i pustkowiach, dostosowując swoją strategię obronną za pomocą różnych ulepszeń wieży i specjalizacji! Spuszczaj ogień na swoich wrogów, wzywaj posiłki, dowodź oddziałami, rekrutuj elfich wojowników i staw czoła legendarnym potworom w misji ocalenia królestwa przed siłami ciemności!

Ramiona olbrzymów – 25 stycznia – Box Art

Ramiona Gigantów – 25 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Kontroluj jednocześnie robota z mieczem i kosmiczną żabę-rewolwerowca Ramiona Gigantów, wybuchowo kolorowy roguelike science-fiction. Graj sam, ze znajomym lub w czteroosobowej drużynie, przecinając fale wrogów w misji ratowania galaktyki!

Ścieżka Sissa — 25 stycznia — sztuka pudełka

Ścieżka Sissy – 25 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Sissa jest bardzo zorganizowaną kotką, a kiedy bawi się kłębkami wełny, każdy z nich należy przesunąć po podłodze we właściwe miejsce. Przedstawione w uroczym i kolorowym stylu 3D, Ścieżka Sissy to pchająca gra logiczna, w której grasz jako Sissa i przesuwasz jej zabawki po podłogach wyłożonych kafelkami.

Pakiet deluxe gry stołowej – sztuka w pudełku

Pakiet deluxe gry stołowej – 25 stycznia

Graj w Othello, Mahjong, Shogi, Igo, Hanafuda, Texas Hold’em, Chess i Backgammon, wszystko w jednym pakiecie! Każda gra obsługuje przeciwników z procesorem, a także osiągnięcia, tryb wyzwania i nie tylko. Możesz także grać przeciwko innym graczom w Othello, Igo, Shogi, Chess i Backgammon, naprzemiennie używając jednego kontrolera.

Transiruby – 25 stycznia – Box Art

Transirubin – 25 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Poznaj tajemnice nieznanej krainy w Transirubin, metroidvania, w której odkrywasz świat jako główny bohater-cyborg o imieniu Siruby. Nagle pojawił się dziwny kontynent z innego wymiaru… a Siruby, młody cyborg podróżujący w kosmosie, przypadkowo przechodzi obok. Zabierając ze sobą swojego zaufanego partnera AI, Ne-coma, wyrusza na eksplorację tej nieznanej krainy.

Płytki do zjeżdżania z kotem - pudełko art

Płytki slajdów dla kotów – 26 stycznia

Urocza i kolorowa gra logiczna 3D, w której Kitten Tom próbuje oczyścić drogę do domu. Zsuwaj klocki z terenu, aby utworzyć ścieżkę, która poprowadzi kotka z punktu A do punktu B. W każdym scenariuszu są trzy klucze; kotek musi zabrać wszystkie klucze, aby otworzyć drzwi prowadzące do następnej ścieżki.

Startup Company Console Edition – 26 stycznia – Art. pudełkowa

Startup Company Console Edition – 26 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Sukces Twojej firmy zależy od Twoich umiejętności prowadzenia strony internetowej i zarządzania nią. Musisz rozwijać i ulepszać funkcje, jednocześnie zwiększając pojemność hostingu i prowadzić kampanie marketingowe. Cel jest oczywisty: stać się największym serwisem w branży. To od Ciebie zależy, czy chcesz kupić i połączyć swoich konkurentów, czy też wyprzedzić ich, dopóki nie wypadną z rynku!

Taniec śmierci: Du Lac i Fey - Box Art

Taniec śmierci: Du Lac i Fey – 27 stycznia

Graj jako nieśmiertelni arturiańscy, Sir Lancelot Du Lac i Morgana Le Fey, w ekscytującej misji powstrzymania jednego z najbardziej niesławnych morderców w historii i ocalenia miasta. Połącz siły z miejscową Whitechapel, Mary Jane Kelly, podczas eksploracji podbrzusza stolicy, poznawania intrygujących postaci, które tam mieszkają, i współpracuj z nimi, aby rozwiązać zbrodnie. Pamiętaj jednak, że każda decyzja, którą podejmiesz, wpłynie na ich losy.

Dead Space – 27 stycznia – grafika pudełkowa

Martwa przestrzeń – 27 stycznia – Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Klasyka survival horroru science-fiction Martwa przestrzeń powraca na Xbox Series X|S, całkowicie przebudowany od podstaw, aby zapewnić głębsze i bardziej wciągające wrażenia. Ten remake zapewnia oszałamiającą wierność wizualną, trzymający w napięciu klimatyczny dźwięk i ulepszenia rozgrywki, pozostając jednocześnie wiernym ekscytującej wizji oryginalnej gry. Członkowie Xbox Game Pass Ultimate z EA Play mogą otrzymać 10% zniżki na cyfrowy zakup Martwa przestrzeń ze Sklepu Microsoft.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/20/next-week-on-xbox-new-games-for-january-23-to-27/