Następny tydzień na Xbox: nowe gry od 22 do 26 maja


Nowe gry na Xbox – Maj 2023

Witamy w kolejnym tygodniu na Xbox! Przedstawiamy ci wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Poniżej znajdziesz więcej informacji o nadchodzących grach. Kliknij na ich profile, aby uzyskać więcej szczegółów (daty premiery mogą ulec zmianie). Zaczynamy!

CONVERGENCE: A League of Legends Story™

Kuźnia zamieszek ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 29,99 $

Convergence: A League of Legends Story to oparta na fabule platformówka akcji 2D dla jednego gracza. Wciel się w postać Ekko i odkryj dynamiczną walkę oraz unikalne możliwości podróżowania w czasie i przestrzeni. Cofaj swoje działania, aby nauczyć się na własnych błędach i pokonać każdego nowego wroga. Czy zdołasz ocalić przyszłość Zaun?

Początki Kingdom Rush

Studio gier Ironhide ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 14,99 $

Początki Kingdom Rush to gra typu tower defense, która zabierze cię w podróż do początków, zanim Vez’nan stanowił zagrożenie dla królestwa klejnotem mocy. Przygotuj się na jeszcze więcej emocjonującej i wciągającej rozgrywki. Kingdom Rush to seria, która stała się kamieniem węgielnym wśród gier tower defense.

Planeta Lany

Burzliwe wydawnictwo ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 23 maja

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Play Anywhere

Dostępne pierwszego dnia w ramach Game Pass

Planet of Lana już wkrótce trafi do Xbox Game Pass na PC, Xbox Series X|S i Xbox One. W tej kinowej przygodzie z puzzlami, Lana i jej towarzysz Mui wyruszają w odkrywczą podróż przez dziwny i magiczny świat, który nazywają swoim domem. Gra oferuje możliwość gry na konsoli i PC.

Star Trek: Odrodzenie

Dom Brunera ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 39,99 $

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Star Trek: Odrodzenie to narracyjna gra przygodowa, w której podejmujesz wybory dialogowe, budujesz relacje i eksplorujesz świat Star Trek. Przeżyj niezapomniane przygody, w tym pilotowanie wahadłowców, walki fazowe , skanowanie trikorderem, skradanie się i mikro-rozgrywka. Przygotuj się na wciągające doświadczenie w uniwersum Star Trek.

Warhammer 40,000: Boltgun

Focus Rozrywka ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 21,99 USD (19,79 $)

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Załaduj swój Boltgun i wejdź do walki! Warhammer 40,000: Boltgun to połączenie klasycznego, szalonego FPS, stylowej grafiki retro i intensywnej rozgrywki. Wciel się w zaprawionego w boju Kosmicznego Marines i staw czoła Chaosowi oraz demonom Chaosu w całej galaktyce. To prawdziwy strzelec boomer, który zapewni ci mnóstwo akcji i wyzwań.

Wobbledogs

Tryb tajny ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: Brak informacji

Wobbledogs to symulacja 3D, w której hodujesz własne szybko mutujące psy. To relaksujące doświadczenie w piaskownicy dla graczy w każdym wieku. Zajmij się swoimi wirtualnymi zwierzakami, eksploruj i odkrywaj fascynujący i wyjątkowy świat Wobbledogs.

Chłopiec nietoperz

XPLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 14,99 $

Chłopiec nietoperz stawia tytułowego bohatera przeciwko byłym sojusznikom jego drużyny sportowej. Przeżyj niesamowitą podróż przez wiele światów poza wymiarową bramą Lorda Viciousa. Czekają na ciebie emocjonujące wyzwania i niebezpieczeństwa w tej unikalnej grze akcji.

Obserwatorzy niebezpieczeństw

Pustynne gry wodne ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 24 maja

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Obserwatorzy niebezpieczeństw to postapokaliptyczna strzelanka typu roguelite z widokiem z góry. Przemierzaj świat, torując sobie własną ścieżkę i podejmując decyzje, które wpłyną na twój los. Odblokuj nowych bohaterów i zdobądź unikalne relikty w walce o przetrwanie w niebezpiecznym świecie.

Mroczna misja 3

Brain Seal Ltd ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 24 maja Mroczna misja 3 to ulepszona wersja gry stołowej, która łączy eksplorację opartą na kartach z turową walką. Stwórz swoją drużynę, dobieraj karty przygód, rzucaj kostkami i staw czoła potworom, aby pokonać czarnoksiężnika i jego magię. Czekają na ciebie emocjonujące przygody i niezwykłe wyzwania.

Zły czarownik

E-Home Entertainment Development Co., Ltd ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 19,99 USD (17,99 $)

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S

Zły czarownik to humorystyczna akcji RPG z elementami metroidvanii i starannie wykonanymi pikselowymi środowiskami. Wcielasz się w pokonanego złoczyńcę, który musi stawić czoła armii tzw. bohaterów i odzyskać to, co mu się należy. Przygotuj się na pełną akcji i zabawy przygodę w świecie pełnym humoru.

Zagubione artefakty: Zamarznięta królowa

8piętro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 24 maja

Zagubione artefakty: Zamarznięta królowa zabierze cię w niesamowitą podróż przez różne kraje w świecie pełnym starożytnych pomników i tajemniczych artefaktów. Po katastrofie ekspedycji archeologicznej, Claire i jej przyjaciele odkrywają jaskinię, w której tajemnicza Królowa Lodu była uwięziona w dziwnym śnie. Teraz musisz ocalić świat przed jej zemstą.

Imperium kolejowe 2

Media Kalipso ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 49,99 USD (44,99 USD)

Zoptymalizowane dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Game Pass

Dostępne pierwszego dnia w ramach Game Pass

Wszyscy na pokład ekspresowego pociągu do bogactwa i sławy w Railway Empire 2! Rozwiń swoje kolejowe imperium, łącząc miasta i firmy za pomocą rozbudowanej sieci linii kolejowych, mostów i tuneli. Prześcigaj konkurencję i stwórz największe przedsiębiorstwo kolejowe na kontynencie. Gra dostępna na chmurze, konsoli i komputerze.

TORINO

Eastasiasoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ☆☆☆☆☆ ★★★★★

Cena: 24 maja</