Następny tydzień na Xbox: nowe gry od 21 do 25 listopada


Witamy w następnym tygodniu na Xbox! W tym cotygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskakujmy!


Zły Zachód – 22 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Ciemne zagrożenie trawi amerykańskie pogranicze. Jako jeden z ostatnich agentów w ściśle tajnym instytucie łowców wampirów, jesteś ostatnią linią między ludzkością a głęboko zakorzenionym terrorem, który teraz wyłania się z cienia. Powstań, aby zostać superbohaterem z Dzikiego Zachodu, wyeliminuj zagrożenie ze strony wampirów i uratuj Stany Zjednoczone!

Saint Kotar – 22 listopada Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Święty Kotar – 22 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

W tej grze detektywistycznej opartej na fabule i wyborach grasz jako Benedek i Nikolay, dwaj niespokojni pobożni mężowie poszukujący zaginionego krewnego w starożytnym poświęconym Bogu mieście o nazwie Sveti Kotar, gdzie nieznana obecność żeruje na słabych i kołysze się o kulcie diabła i czarach.

Martwa stacja – 23 listopada

Martwa Stacja – 23 listopada

To nowa wariacja na temat gatunku survival-action. Będziesz musiał wykorzystać swój spryt i otoczenie, aby przejść przez tę śmiercionośną stację w tej oldskulowej platformówce, której akcja toczy się na Sojuzie-1, który jest teraz opanowany przez wrogie potwory.

Znalezienie Kuli Duszy – 23 listopada

Odnalezienie Kuli Duszy – 23 listopada

Dzierż swoją kuszę i rozwiązuj zagadki w mrocznym królestwie fantasy! Wysocy magowie stworzyli Kulę Duszy, która przez wieki dobrze służyła królestwu. Teraz wzywa Aleksandra w jego snach, a on jest zdeterminowany, aby odkryć jego lokalizację. Używaj kuszy zarówno jako broni przeciwko stworom nocy, jak i jako narzędzia do rozwiązywania zagadek środowiskowych.

Gungrave GORE – 23 listopada Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Game Pass

Gungrave GORE – 23 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Game Pass

Dostępne pierwszego dnia w ramach Game Pass: Stylowa strzelanka z perspektywy trzeciej osoby łączy się ze sztukami walki na bliski dystans, tworząc płynną akcję, gdy miażdżysz wrogów krwawym baletem kul. Wykorzystaj pistolety Cerberus z nieograniczoną amunicją i transformowalną trumnę EVO, aby uwolnić niszczycielskie kombinacje w dążeniu do maksymalnych obrażeń i stylu.

Jelly Brawl – 23 listopada

Galaretowa bijatyka – 23 listopada
Ulepszony Xbox One X

Lepka i niszczycielska gra towarzyska dla wielu graczy, w której musisz podskakiwać, flopować i wbijać się na szczyt! Walcz samotnie lub z przyjaciółmi o wolność od szalonego króla na tonach etapów, minigier i trybów, walcząc o to, by zostać ostatnią galaretką!

Superbunt – 23 listopada

Superbunt – 23 listopada

Ludzkość uległa potędze międzygalaktycznego imperium obcych, ale zdołała się zorganizować i stworzyć armię ruchu oporu. Dołącz do rebeliantów w ich dążeniu do pokoju i pomóż im pokonać zło, które nawiedza Ziemię.

Primal Light — 24 listopada Xbox Play Anywhere

Pierwotne światło – 24 listopada
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Poznaj dziwaczny i nieprzyjazny pierwotny świat, który Krog nazywa domem. Podróżuj przez piękne 16-bitowe środowiska z grafiką pikselową, unikaj śmierci z powodu potworów i pułapek oraz zabijaj olbrzymich, groteskowych bossów. Zbieraj amulety, które pomogą ci w walce i odblokowuj nowe, ekscytujące zdolności.

Legendarni bohaterowie – 24 listopada

Legendarni bohaterowie – 24 listopada

Bohaterowie ze wszystkich wszechświatów zostali wezwani, aby pokazać swoją moc i udowodnić, która drużyna jest najlepsza! W tej grze RPG/strategicznej w czasie rzeczywistym z elementami MOBA chroń swoje wieże i miażdż przeciwników! Wybierz spośród 10 różnych bohaterów, z których każdy ma cztery specjalne zdolności. Zdobywaj PD, ulepszaj swoje moce i stań się silniejszy, szybszy i bardziej odporny.

Symulator schroniska dla zwierząt – 25 listopada

Symulator schroniska dla zwierząt – 25 listopada

Symulator schroniska dla zwierząt daje ci możliwość podjęcia trudnego, ale także bardzo satysfakcjonującego zadania, jakim jest prowadzenie schroniska dla bezdomnych i ratowników. Zobacz na własne oczy, ile wysiłku wkłada się w pomoc porzuconym i rannym zwierzętom, wykonując kilka zadań niezbędnych do sprawnego funkcjonowania schroniska.

Biegnij Kiełbasa Biegnij!  - 25 listopada

Biegnij Kiełbasa Biegnij! – 25 listopada

Graj jako wybrana smaczna kiełbasa, a następnie uciekaj, ratując życie i unikając pokrojenia, posiekania, przypalenia lub rozbicia w tej grze przygodowej! Mnóstwo soczystych kiełbasek do wyboru i tony skórek hot dogów.

Robolifter — 25 listopada Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Robolifter – 25 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Gra logiczna science fiction sokibanish, w której poziom po poziomie naprawiasz statek kosmiczny. Jako ostatni działający Lifter Bot i ostatnia nadzieja twojego towarzysza, Repair AI, pomóż jej naprawić szkody i zbadać przyczynę krytycznego wyłączenia.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/18/next-week-on-xbox-new-games-for-november-21-to-25/