Następny tydzień na Xbox: nowe gry od 16 do 20 stycznia


Witamy w następnym tygodniu na Xbox! W tym cotygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskakujmy!


Przypomnienie sobie czegoś – 17 stycznia

Fascynująca przygoda opowiedziana wewnętrznymi wspomnieniami. Poruszaj się po wspomnieniach dziwacznej obsady postaci i kształtuj ich przeznaczenie.

Wings of Bluestar — 18 stycznia Box Art

Skrzydła Błękitnej Gwiazdy – 18 stycznia

Gdy ludzkość staje w obliczu pozostałości tajemniczej sztucznej inteligencji, do Ayi-stażystki i asa-weterana Zaraka należy zbadanie odradzającego się zagrożenia dla wolnej przestrzeni. Po drodze ci obrońcy pokoju będą musieli zmierzyć się ze swoją przeszłością i dowiedzieć się więcej o sobie, zanim będą mogli odkryć prawdę o swoich wrogach.

Graze Counter GM – 19 stycznia Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S Box Art

Licznik wypasu GM – 19 stycznia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Odświeżająca strzelanka w stylu Bullet Hell, w którą można grać wielokrotnie, zmuszając cię do niebezpiecznej gry. „Przejedź” obok wrogich pocisków, aby naładować swój Licznik Graze, a następnie uwolnij go na swoich wrogach jako wysoce śmiercionośny atak! Jedź na ostrzu brzytwy życia i śmierci w tej zręcznościowej strzelance o wysokim ryzyku i wysokich nagrodach.

Persona 3 Portable — 19 stycznia Smart Delivery / Game Pass Box Art

Przenośna Persona 3 – 19 stycznia
Inteligentna dostawa / Game Pass

Jeśli powiem, że między jednym dniem a drugim jest „ukryta” godzina… uwierzysz mi? Opanuj moc serca, Persona, i odkryj tragiczną prawdę o Czarnej Godzinie. Poznaj kultową, docenioną przez krytyków grę RPG, która na nowo wymyśliła serię Persona! Możliwość gry w chmurze, konsoli i komputerze.

Persona 4 Golden — 19 stycznia Smart Delivery / Game Pass Box Art

Persona 4 Złota – 19 stycznia
Inteligentna dostawa / Game Pass

Przeżyj historię dorastania, w której główny bohater i jego przyjaciele wyruszają w podróż zapoczątkowaną łańcuchem seryjnych morderstw. Światowej sławy Persona 4 Złota obiecuje niezapomniane przygody, znaczące więzi i serdeczne przeżycia wspólnie z przyjaciółmi. Możliwość gry w chmurze, konsoli i komputerze.

Przestrzeń dla nieskrępowanych – 19 stycznia – grafika pudełkowa

Przestrzeń dla niezwiązanych – 19 stycznia

Gra przygodowa przedstawiająca wycinek życia z piękną grafiką pikselową, której akcja toczy się na wiejskich terenach Indonezji późnych lat 90., opowiadająca historię o pokonywaniu lęków, depresji i relacji między chłopcem i dziewczyną o nadprzyrodzonych mocach. Kiedy tajemnicza nadprzyrodzona moc zostaje nagle uwolniona, zagrażając ich istnieniu, muszą zbadać i zbadać swoje miasto, aby odkryć ukryte sekrety, stawić czoła końcowi świata i być może dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem.

Tortuga – A Pirate's Tale – 19 stycznia Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery – Box Art

Tortuga – opowieść pirata – 19 stycznia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Najazd i podróż na Karaiby; brać udział w taktycznych bitwach morskich; pertraktacje z pirackimi legendami i nie tylko Tortuga – opowieść pirata. Bycie piratem to nie twoja wina, ale to twoja odpowiedzialność! Podejmij działania, aby uwolnić hiszpańskie, holenderskie, francuskie i angielskie kolonie od ciężaru tonięcia w bogactwach. Ale bądź ostrożny! Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś największą rybą w morzu, nie wypływaj zbyt wcześnie ani zbyt daleko od zaufanego portu w rodzinnym mieście.

Monster Hunter Rise — 20 stycznia Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Game Pass — grafika w pudełku

Powstanie łowcy potworów – 20 stycznia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Game Pass

Uznana przez krytyków seria RPG akcji powraca! W inspirowanej japońskim folklorem krainie Kamura gracze połączą siły, by walczyć z przerażającymi potworami, wytwarzać szeroką gamę sprzętu i zapobiegać pogrążeniu świata w nieszczęściu. Podejmij wyzwanie i dołącz do polowania! Możliwość gry w chmurze, konsoli i komputerze.

Omega Bot – 20 stycznia – sztuka pudełka

Bot Omega – 20 stycznia

Jako OmegaBot unikaj metalowych niebezpieczeństw, zdobywaj potężną broń i przedzieraj się przez spustoszony świat pełen śmiercionośnych maszyn. Unikaj różnych pułapek i śmiercionośnych przeszkód, używając swojej broni i umiejętności. Przedzieraj się przez metaliczne lasy, ruiny futurystycznych miast i inne środowiska. Zejdź z utartej ścieżki, aby znaleźć ukryte sekrety, a może nawet nowych przyjaciół, którzy pomogą ci pokonać klątwę, która nawiedziła tę ziemię.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/13/next-week-on-xbox-new-games-for-january-16-to-20/