Premiery gier na Xbox – zobacz co już wkrótce!

Nowości na Xbox w kolejnym tygodniu!

W tym tygodniowym artykule przedstawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie).

Kargast – 16 maja

Kargast to mroczna narracyjna gra eksploracyjna z lekkimi elementami RPG i rozgałęzionymi zakończeniami. Opowiada surrealistyczną i na wpół satyryczną historię chorego dziecka na krawędzi śmierci i jego przygód w surrealistycznym, tajemniczym otoczeniu.

Blaszane Serca – 16 maja

Za każdym genialnym wynalazkiem kryje się niesamowita historia. Poprowadź oddział blaszanych żołnierzyków przez magiczny świat pełen zabawek w tej wciągającej przygodowej grze logicznej od członków zespołu, który cię przyprowadził Bajka.

Warlander – 16 maja

Warlander to gra zoptymalizowana dla Xbox Series X|S, w której musisz naostrzyć swoje ostrza i przygotować swoje młoty bojowe. Dołącz do armii złożonej z maksymalnie 100 graczy i walcz ze sobą w pełnych akcji potyczkach gracz kontra gracz i epickich oblężeniach zamków, których ostatecznym celem jest włamanie się do twierdzy wroga, zniszczenie jego rdzenia i odniesienie zwycięstwa dla ciebie i twoich sojuszników.

Przygody Ratyboya – 17 maja

W tej platformówce 3D, w której grasz jako mysz mieszkająca w dużym domu, spróbuj zebrać gwiazdki umieszczone w określonych punktach w pokojach domu i pokonać trudne platformy.

Pod Magazynem – 17 maja

W nienazwanym mieście, głęboko w zabudowie miejskiej, leży ciemny budynek z cegły i betonu wypełniony pudłami, dokumentami, urządzeniami i tajemniczymi pracownikami. W tej pierwszoosobowej grze przygodowej wciel się w pracownika, który otrzymuje telefon i prośbę o pomoc.

Werdykt winny – 17 maja

Werdykt winny to arkadowa bijatyka w stylu lat 90. Neo Seoul został dotknięty falą ataków terrorystycznych i przestępczych, a tylko kilku dobrych oficerów pozostaje gotowych do walki z tym nowym złem. Odkryj mroczne sekrety Neo Seulu, walcząc na swój sposób, by odkryć prawdę, walcząc o to, by zdemaskować złego władcę przestępczego syndykatu.

Menedżer bokserski mistrzostw świata 2 – 17 maja

Menedżer bokserski mistrzostw świata 2 to oficjalna kontynuacja gry z 1991 roku. Ta iteracja oddaje istotę oryginału i rozszerza go. Oferuje zaktualizowaną grafikę, głębszą rozgrywkę i nowe postacie, które rozszerzają serię World Championship Boxing Manager dla siwych weteranów i fanów wagi lekkiej.

Chasm: The Rift – 18 maja

Przygotuj się na terror w tej przełomowej, klasycznej, oldskulowej grze FPS. Po zniszczeniu Czasu zostajesz zmuszony do walki w tym przerażającym piekle złożonym z wielopoziomowych, połączonych ze sobą misji, zamieszkanych przez makabryczne, groteskowe stworzenia.

Infini – 18 maja

Infini to inteligentna gra dostarczająca psychodelicznej podróży pełnej zagadek i znaczących spotkań z czasem, poezją, pamięcią, technologią, wojną i fatalizmem. Rozwiązuj łamigłówki z pomysłem i umiejętnościami. Manipuluj kamerą, aby zmieniać perspektywę i to, co widzisz, oraz odkrywaj nowe labirynty i zdolności.

Koszmarny Żniwiarz – 18 maja

Koszmarny Żniwiarz to mroczne i brutalne połączenie retro i nowoczesnych gier akcji, inspirowane klasycznymi strzelankami pierwszoosobowymi 2,5D z lat 90. Walcz z mnóstwem wrogów stłoczonych na otwartych poziomach pełnych niespodzianek, krwi i skarb.

Nikt nie mieszka pod latarnią morską – 18 maja

Nikt nie mieszka pod latarnią morską to gra zoptymalizowana dla Xbox Series X|S / Smart Delivery. Jesteś sam na tej skale, tylko latarnia morska i mewy dotrzymują ci towarzystwa. Nic więcej… przynajmniej jesteś pewien, że to wszystko… Poprzedni latarnik zaginął bez śladu, a ty jesteś najnowszym latarnikiem, którego zadaniem jest utrzymywanie latarni włączonej każdej nocy. Uważaj, aby twoje zdrowie psychiczne nie poślizgnęło się na tej opustoszałej skale pośrodku oceanu i nie poddawaj się halucynacjom.

Podkop – 18 maja

Witamy w Królestwie Pustki, miejscu, w którym niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Od twórców Czerwony