Następny tydzień na Xbox: nowe gry od 13 do 17 marca


Witamy w następnym tygodniu na Xbox! W tym cotygodniowym artykule omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskakujmy!

Świetne nowe gry w centrum uwagi oficjalnie się rozpoczęło i cieszymy się, że możemy dostarczać wam mnóstwo gier co tydzień przez następne sześć tygodni — ponad 100 nowych gier pojawi się na Xbox Series X|S i Xbox One między 28 lutego a 10 kwietnia — a jeśli wydasz 50 USD na kwalifikujące się gry i filmy, możesz otrzymać 2500 punktów Microsoft Rewards! Uzyskaj więcej informacji tutaj.


Zasób sztuki Pudełko katedry leśnej

Katedra Leśna – 14 marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Pierwszoosobowy thriller środowiskowy, którego akcja toczy się na odległej wyspie. Grając jako naukowiec Rachel Carson, musisz dowiedzieć się, dlaczego wyspa nie pozwala jej odejść. Gra opowiada wymyśloną na nowo historię próby milczenia Rachel Carson, która doprowadziła do odkrycia przez nią szkodliwego pestycydu znanego jako DDT.

Zasób artystyczny Valheim Box

Valheim (Zapowiedź gry) – 14 marca
Xbox Game Pass

Teraz dostępne na Xbox Series X|S! Brutalna gra eksploracyjna i survivalowa dla 1-10 graczy osadzona w proceduralnie generowanym świecie inspirowanym mitologią nordycką. Twórz potężną broń, buduj długie domy i zabijaj potężnych wrogów, aby udowodnić Odynowi swoją wartość!

Zasób graficzny wiosennej krawędzi

Wiosenna krawędź – 14 marca

Z pomocą jakiejś nienormalnej waleczności i cierpiącego na amnezję automatu o imieniu Chervil, Vernal będzie musiała przedostać się przez tajemniczą krainę, jeśli chce zaspokoić swoją potrzebę zemsty — i prawdy — w tej pięknej metroidvanii w stylu pixel art.

Zasób artystyczny Pudełko wraku

Wrak – 14 marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

W wieku 36 lat życie Junon rozpada się na kawałki: jej kariera utknęła w martwym punkcie, jest emocjonalnie odrętwiała, a jej życie osobiste się rozpada. Sprawy osiągają punkt kulminacyjny, gdy zostaje wezwana na pogotowie ratunkowe, aby znaleźć swoją matkę, z którą była w separacji, w stanie krytycznym. To najważniejszy dzień w życiu Junon i jeśli coś się nie zmieni, może być jej ostatnim. Przeżyj przeszłość, zmień teraźniejszość i ogarnij przyszłość w tej wizualnej powieści 3D.

Anno 1800 Console Edition Zasób graficzny

Edycja konsolowa Anno 1800 – 15 Marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Witaj u zarania ery industrialnej w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego o budowaniu miast. Przeżyj jeden z najbardziej ekscytujących i szybko zmieniających się okresów wszechczasów, odkrywając nowe technologie, regiony i społeczeństwa, wdrażając własną strategię i budując nowy świat według własnego projektu. Graj solo lub skorzystaj z trybu online, aby grać w trybach PvP lub kooperacji: To, jak świat zapamięta twoje imię, zależy od ciebie.

Zasób artystyczny BigChick Box

BigChick – 15 Marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Wyspy toną… Kurczaki nie potrafią pływać, a lisi bandyci nie przegapią okazji, by pożreć ptaka lub dwa, nawet na skraju apokalipsy… Co za katastrofa! Na szczęście Big Chick jest tutaj, aby uratować dzień! Używaj magii drobiu, aby przywoływać nowe skrawki lądu z głębin oceanu i umiejętności mikrozarządzania, aby poprowadzić swój lud w bezpieczne miejsce w świętej Wielkiej Stodole.

Kung Fury: Street Rage – Edycja Ultimate Zasób graficzny w pudełku

Kung Fury: Street Rage – edycja ostateczna – 15 Marca

Przenieś się w inny wymiar, doświadczając niesamowitej zabawy Kung Fury: Uliczny gniew – Ultimate Wydanie. Pobij nazistów i powstrzymaj złego Kung Fuhrera oraz przestrzegaj prawa w jedyny znany Ci sposób: pięściami!

Zasób graficzny pudełka Podstępnego złodzieja

Podstępny złodziej – 15 Marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Wciel się w rolę śliskiego włamywacza, przytulając się do ścian każdego pokoju i zbierając monety, przechytrzając patrolujących strażników na dziesiątkach jednoekranowych etapów z widokiem z góry, prezentowanych w urzekająco minimalistycznym stylu 3D, gdy poruszasz się po łamiących mózg komnatach Podstępny złodziej!

Zasób sztuki Backbeat Box

Backbeat – 16 marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Stephanie „Watts” Watson, początkująca basistka, skakała z przesłuchania na przesłuchanie, nigdy nie znajdując muzyki, która naprawdę do niej rezonowała, dopóki nie odkryła magii funku. Złapana w rytm, rekrutuje grupę amatorów z rodzinnego miasta, by zmierzyli się z ulubieńcami szkoły artystycznej La Tormenta w Bitwie Zespołów.

Broń zasobu graficznego Rook Box

Broń Wieży – 16 marca

Walka planszowa typu roguelike połączona z elementami obrony wieży. Pokonaj hordy najeźdźców, aby pozostać przy życiu i ocal ziemię, wysyłając swoich bohaterów, aby przechytrzyć wroga. Ciesz się większą ilością taktyk niż w przeciętnej grze TD, na przykład możliwością odwrócenia sytuacji w walce z najeźdźcami za pomocą niszczycielskich zaklęć. Czy potrafisz pokonać przeciwności losu i przechytrzyć wroga?

Mój Mały Książę - opowieść o puzzlach Box Art Assets
Świnka Peppa: Światowe przygody Zasób artystyczny w pudełku

Świnka Peppa: światowe przygody – 16 marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery

Nowy Jork wzywa, podobnie jak Paryż, Australia, Londyn i światowa trasa po innych zabawnych miejscach! Ty i twoja przyjaciółka Peppa możecie robić pizzę we Włoszech, spacerować po Hollywood Boulevard, pływać razem statkiem wycieczkowym i nie tylko. Nowe postacie do poznania, ekscytujące misje do wypróbowania i niezliczone akcesoria do przebrania!

Zasób grafiki pudełkowej WWE 2K23

WWE2K23 – 16 marca
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Rozszerzone funkcje, wspaniała grafika i najlepsze wrażenia z WWE. Wbijaj na ring z szeroką gamą supergwiazd i legend WWE, w tym Roman Reigns, „American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, „Stone Cold” Steve Austin i nie tylko!


Nota redaktora (11 marca): Zaktualizowano wpis dotyczący Backbeat, który błędnie informował, że tytuł trafi do Xbox Game Pass.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/10/next-week-on-xbox-new-games-for-march-13-to-17/