Nowe gry na Xbox w maju: Age of Wonders 4, Redfall i więcej

Nowe gry na Xbox w maju: Age of Wonders 4, Redfall i więcej

Witamy w kolejnym tygodniu na Xbox! W tym artykule omówimy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej o nadchodzących grach poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie). Wskakujmy!

Age of Wonders 4 – 2 maja

Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S. Wielokrotnie nagradzana seria strategii Triumph Studios wkroczyła w nową erę, przenosząc kultowe imperium, odgrywanie ról i działania wojenne na wyższy poziom. Odkrywaj nowe magiczne królestwa w charakterystycznej dla Age of Wonders mieszance strategii 4X i taktycznej walki turowej. Kontroluj frakcję, która rośnie i zmienia się wraz z rozwojem imperium w każdej turze.

Wschód Księżyca – 2 maja

Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S. Przetestuj swoje umiejętności detektywistyczne w tej klimatycznej grze logicznej eksploracyjnej o chłopcu, który gubi się w nadprzyrodzonym lesie po tym, jak stracił oboje rodziców w wypadku samochodowym. Uzbrojony w pełen wskazówek dziennik, aparat i latarnię musi rozwikłać tajemnice lasu i sfotografować zamieszkujące go dziwne stworzenia.

Redfall – 2 maja

Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Game Pass. Dostępne pierwszego dnia w ramach Game Pass: Miasto Redfall jest oblężone przez legion wampirów, które odcięły wyspę od świata zewnętrznego. Uwięziony z garstką ocalałych, zabijaj samotnie lub stwórz drużynę w akcji FPS w otwartym świecie.

Płacząca wierzba – 2 maja

Ulepszona wersja na Xbox One X. Wizualna powieść detektywistyczna, której akcja toczy się w małym średniowiecznym miasteczku Weidendorf. Po tajemniczym zniknięciu barona Von Wolfa młoda baronowa zostaje uwięziona we własnym domu i zaczyna poważnie obawiać się o swoje życie. Ta gra opisuje się jako posiadająca fascynującą fabułę powiązaną z intrygami, zdradami i spiskami.

Kolorowi kumple – 3 maja

Witamy w uroczym i satysfakcjonującym świecie Kolorowi kumple, gdzie łamigłówki łączą się z prostą zabawą platformową na jednym ekranie. Ciesz się 50 etapami sztuczek opartych na odcieniach, wcielając się w kolorową kostkę i poruszając się po dwuwymiarowych poziomach przypominających labirynt, aby dotrzeć do portalu po drugiej stronie sceny.

Kamień szlifierski – 3 maja

Gra logiczna, w której epickie przygody są tylko od 9 do 5. Częściowo dopasowując kolory, częściowo zabijając potwory, śmieszność, w której jesteś szlifierzem kamieni, a Twoim zadaniem jest wydobywanie kamieni szlifierskich z potworów czających się w górach. Ukończ ponad 250 poziomów skomplikowanych łamigłówek i niebezpieczeństw, a wszystko to w nadziei na zaoszczędzenie wystarczającej liczby kamieni szlifierskich, aby zabrać rodzinę na tak potrzebne wakacje.

Ravenlok – 3 maja

Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Play Anywhere / Game Pass. Dostępne pierwszego dnia w ramach Game Pass: Wejdź do świata cudów i niebezpieczeństw Ravenlok, pełna akcji baśniowa przygoda autorstwa Cococucumber. Podążaj za swoją ciekawością przez mistyczne lustro do zaginionej krainy przerażających potworów i złowrogiej królowej. Dzierż swój miecz, uwalniaj zaklęcia i walcz z bestialskimi bossami w bujnym, ręcznie wykonanym otoczeniu.

Kosmiczni gladiatorzy – 3 maja

Zostałeś schwytany i wysłany, by zabawiać kosmitów jako gladiator na odległej planecie zwanej Tartar. Będziesz musiał przejść przez losowo generowane biomy ze śmiertelnymi pułapkami i potworami blokującymi ci drogę. Wybieraj przeciwników na arenach, pokonuj ich, zdobywając przedmioty i monety, a być może uda ci się zdobyć wolność w tej ręcznie rysowanej platformówce roguelite 2D.

Mia i Smocza Księżniczka – 4 maja

Xbox Graj w dowolnym miejscu. Interaktywny film fabularny na żywo, opowiadający historię Mii, odważnej barmanki, której życie pogrąża się w chaosie, gdy w jej miejscu pracy pojawia się tajemnicza kobieta, która ucieka przed grupą brutalnych bandytów i nie mów