Nascar Heat Ultimate Edition+ przyspiesza w przyszłym miesiącu


Firma Motorsports Games ogłosiła, że ​​w przyszłym miesiącu Nascar Heat Ultimate Edition+ pojawi się na Switchu w pobliżu, po raz pierwszy wprowadzając serię na hybrydową platformę Nintendo.

To oficjalna gra wideo sezonu 2020, z wszystkimi oficjalnymi drużynami 2020, kierowcami, samochodami i harmonogramem trzech Nascar National Series obecnymi i poprawnymi. Zawiera również trasę Xtreme Dirt Tour, w której w sumie znajduje się 39 utworów.

Wersja na Switch będzie zawierała wszystkie funkcje Nascar Heat 5, w tym ulepszenia rozgrywki do sztucznej inteligencji, więcej opcji kamery i opcję DNF, a także korzyści wynikające z posiadania listy samochodów z 2021 Nascar Cup Series Cars i głównych schematów malowania 2021. Oto ogromna lista funkcji, która opowie Ci o tym wszystko:

CECHY:
• Tryb kariery — przejdź przez serię podajników (Xtreme Dirt, Gander Trucks i Xfinity Series), aby dotrzeć do serii Pucharu NASCAR lub wskocz od razu i zacznij od szczytu.
• Ulepszone statystyki – Śledź swoje postępy w karierze dzięki bardziej szczegółowym i ulepszonym statystykom oferującym znacznie więcej informacji.
• Ulepszenia rozgrywki – ulepszona sztuczna inteligencja, więcej opcji kamery gracza i DNF.
• Zupełnie nowy tryb testowy – Doskonal swoje linie wyścigowe i eksperymentuj, aby znaleźć najlepszą konfigurację samochodu dla każdego toru.
• Tryb wyzwań – Zupełnie nowy tryb wyzwań online oferuje unikalne scenariusze wyścigów, które można uzupełnić różnorodną rozgrywką.
• Oficjalne tory – 39 autentycznych torów, na których możesz ścigać się w różnych seriach, w tym Daytona International Speedway, Indianapolis Motor Speedway, Indianapolis Motor Speedway i Talladega Superspeedway, a także 9 torów gruntowych.
• Tryb wieloosobowy – Ścigaj się online z maksymalnie 16 graczami lub ciesz się lokalnym trybem wieloosobowym na podzielonym ekranie ze znajomym.
• Paint Booth — Jeszcze więcej ulepszeń, w tym nowe czcionki i schematy liczb.

Gra wystartuje 19 listopada i będzie dostępna zarówno fizycznie, jak i cyfrowo; Obecnie można go zamówić w przedsprzedaży w eShopie za 39,99 USD, a wkrótce pojawią się fizyczne opcje przedsprzedaży, jeśli jeszcze nie.

Czy jesteś fanem NASCAR? Czy odbierzesz to w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/nascar-heat-ultimate-editionplus-speeds-onto-switch-next-month