Naraka: Bladepoint wprowadza ogromne aktualizacje, w tym nową mapę i bohatera


Streszczenie

  • Zupełnie nowa mapa, Holoroth, jest dostępna dla graczy od dzisiaj.
  • Do grona dołącza nowy bohater, Ziping Yin, kobieta uzdrowicielka.
  • Aby uczcić rocznicę gry, przez ograniczony czas gracze, którzy się zalogują, otrzymają dwie darmowe legendarne skórki.

Minął już rok Naraka: Bladepointwydanie na PC i jego popularność wciąż rośnie; szczególnie od czasu premiery na Xbox Series X|S i Xbox Game Pass.

Oprócz NarakaEkscytujące bitwy w zwarciu, w których walczący wykorzystują parkour do poruszania się po terenie – i przechytrzają przeciwników – jego sukces w dużej mierze zawdzięcza regularnym spadkom zawartości. Od dzisiaj gracze będą mogli wreszcie odkrywać i walczyć na Holoroth, Naraka: Bladepointnajnowsza mapa. Kładąc nacisk na pionowość, skacz ze spadochronem z wież i przeskakuj przez miasta, zanim Twoi wrogowie pokłonią się potędze Twojego arsenału i umiejętności walki.

Kontrast Holoroth między ekstremalnym upałem a zimnem sprawi, że będziesz się pocić lub drżeć w środku twoich bitew. Zagrożenia środowiskowe czają się w każdym zakątku mapy, więc zachowaj koncentrację podczas przemierzania zróżnicowanego krajobrazu.

Holoroth to duża i bezlitosna mapa, stanowiąca trudne wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy. Tak więc dodanie Ziping Yin, kobiety uzdrowicielki, będzie mile widziane; jak ona dołącza Naraka’s plan na wydarzenie rocznicowe. Umiejętności Ziping Yin są nastawione na Naraka: Bladepointnajnowszych graczy.

Naraka: Kluczowa grafika Bladepoint

Podczas gdy Ziping Yin jest uzdrowicielem, może pochwalić się również kilkoma niesamowitymi ruchami i szybko powinna stać się ulubioną zarówno wśród nowych, jak i starych graczy. Z niecierpliwością czekamy na następny rok Naraka: Bladepoint treści, zespół programistów skupi się na uczynieniu gry bardziej dostępną dla nowszych graczy poprzez obniżenie krzywej uczenia się.

Po roku rozwoju Narakazespół 24 Entertainment chce wzbogacić wrażenia z gry, dodając więcej obiektów, systemów pogodowych, materiałów eksploatacyjnych i NPC Naraka: Bladepointmapy.

Możesz świętować Naraka: Bladepointrocznica logując się podczas wydarzenia rocznicowego; gdzie otrzymasz darmowe skórki Legendarne Duel Blades i Viper Ning. Naraka organizuje również wydarzenie z 50% zniżką przez ograniczony czas do 29 sierpnia.

NARAKA: BLADEPOINT - edycja standardowa

Xbox Live

NARAKA: BLADEPOINT – edycja standardowa

NetEase


542


19,99 USD

$9.99

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

NARAKA: BLADEPOINT to mityczne doświadczenie walki PVP dla 60 graczy z walką wręcz inspirowaną sztukami walki, mobilnością przeczącą grawitacji, ogromnymi arsenałami broni białej i dystansowej, legendarnymi, konfigurowalnymi bohaterami z epickimi umiejętnościami. BATTLE REIMIGINED Pierwsze w swoim rodzaju skoncentrowane na walce wręcz, oparte na ruchu, mityczne doświadczenie walki w trybie wieloosobowym. Zwinna gra mieczem Poetycko brutalna walka wręcz, w której katany i wielkie miecze, łuki i muszkiety, umiejętności bohaterów i superumiejętności ścierają się w brutalnych bitwach graczy. PODRÓŻ POZA GRANICAMI Poruszaj się błyskawicznie, korzystając z haka, niezależnie od tego, czy przemierzasz najwyższą górę, czy rzucasz się na niczego niepodejrzewającego przeciwnika. UNTOLD POWER Dostosuj i opanuj rosnącą listę legendarnych bohaterów, z których każdy nasyca się własnymi umiejętnościami, superumiejętnościami i zabójczymi stylami gry. KINGDOM IN RUINS Odkrywaj tajemnicze i zapierające dech w piersiach pole bitwy rozdartego wojną Morus z uderzającą estetyką inspirowaną legendami i historią Dalekiego Wschodu. Dostosuj się lub zgiń Podnieś swój styl gry na stale ewoluującym polu bitwy dla wielu graczy, obejmującym pojedynki 1 na 1, bójki na arenie, aż do 60-osobowych bitew z unikalnym Sky. Ta gra zawiera opcjonalne zakupy w grze za wirtualne przedmioty, w tym losowy wybór wirtualnych kosmetyków w grze. Sprawdź wskaźnik wypadania tutaj: www.narakathegame.com/droprate/

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/19/naraka-bladepoint-rolls-out-huge-updates-including-a-new-map-and-hero/