Naładuj iPhone’a, Apple Watch i AirPods za pomocą bezprzewodowej stacji ładującej MagSafeGdy jesteś w podróży ze swoimi urządzeniami, musisz je naładować. Jednym z najbardziej frustrujących doświadczeń na lotnisku może być bieganie w poszukiwaniu wolnego gniazdka, podczas gdy Twój telefon komórkowy spada do 2%. Zamiast polegać na nieporęcznych zestawach baterii, które wydają się zawsze ważyć tonę i ładować tylko jedno urządzenie na raz, dlaczego nie wybrać nowoczesnej opcji? Odkąd pojawiły się na rynku, ładowarki bezprzewodowe stały się popularne dzięki lekkiej, smukłej i łatwej w użyciu konstrukcji.

W tej chwili możesz kupić składaną bezprzewodową stację ładującą MagStack 3 w 1 z pływającą podstawką za jedyne 45 USD (reg. 69 USD). To 35% zniżki od zwykłej ceny! MagStack doskonale spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zasilania mobilnego. Dzięki możliwości bezprzewodowego ładowania do 3 urządzeń jednocześnie, nigdy nie staniesz przed dylematem, którą baterię naładować. Kompatybilny z iPhone’ami, AirPods, Apple Watch, słuchawkami Bluetooth i dowolnymi telefonami z Androidem kompatybilnymi z MagSafe lub Qi, już nigdy nie będziesz się martwić o swoje urządzenia. Oszczędzisz na kablach i wadze, ponieważ bezprzewodowy MagStack składa się zgrabnie w lekki stos wielkości portfela, dzięki czemu można go wsunąć do dowolnej kieszeni.

Nie tylko otrzymujesz lekką, kompaktową ładowarkę, ale MagStack można również złożyć w tryb trójkąta, który zamienia go w pływającą podstawkę, która ładuje urządzenie podczas FaceTime lub oglądania filmów w trybie poziomym! Będziesz cieszyć się ulubionymi filmami podczas ładowania telefonu, a wszystko to bez konieczności trzymania go przez cały czas. Ta składana ładowarka 3 w 1 to już świetna okazja, a przy 35% zdjętej cenie nie można pobić tej ceny.

Składana bezprzewodowa stacja ładująca 3 w 1 MagStack z pływającą podstawką zapewni doładowanie wszystkich urządzeń i zapewni niski poziom bałaganu. Jeśli szukasz wygodnej i niedrogiej opcji, aby pozostać w kontakcie podczas podróży lub z dala od gniazdka, jest to ładowarka dla Ciebie. Ta oferta nie potrwa długo, więc zdobądź składaną bezprzewodową stację ładującą 3 w 1 MagStack z pływającą podstawką za jedyne 45 USD.

Cena może ulec zmianie

Ta treść pochodzi od naszego partnera StackCommerce. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Source : https://www.gamespot.com/articles/charge-your-iphone-apple-watch-and-airpods-with-this-magsafe-wireless-charging-station/1100-6496498/?ftag=CAD-01-10abi2f