Najważniejsze wskazówki dotyczące przetrwania w golfowym czyśćcu jako przeklęty do Golf Swings na Xbox One i Xbox Series X|S dzisiaj


Cześć wszystkim, jestem Liam Edwards, twórca i dyrektor gry Przeklęty do golfa w Chuhai Labs. Z naszą grą w Microsoft Store dzisiaj na Xbox One i Xbox Series X|S, pomyślałem, że przedstawię moje najlepsze wskazówki, które pomogą opanować sztukę nadprzyrodzonego golfa. Droga do wniebowstąpienia jest trudna, ale słuchaj moich wskazówek, a może uda ci się pokonać diabelskie pole, które czeka na ciebie w Golf Purgatory.

Obracasz mnie w kółko

Opanowanie mechaniki spinów jest kluczowe w podboju Golf Purgatory. Prawa fizyki działają nieco inaczej w płaszczyźnie astralnej, a rotacja piłki ma wiele zalet i może być stosowana w różnych scenariuszach. Na podstawowym poziomie, gdy piłka odbija się, dodanie rotacji będzie kontrolować jej kierunek. Odbijanie piłki przy podejściu do masztu? Być może skierowanie jej odbicia z pewną górną rotacją sprawi, że wyląduje w dołku, oszczędzając dodatkowe uderzenie. Odbijając się od ściany pełnej niebezpieczeństw w pobliżu? Backspin może być twoim najlepszym przyjacielem, ponieważ sprawi, że piłka spadnie prosto w dół. Chcesz zatrzymać martwą piłkę, ale nie masz już kart Lead Weight ani Timestop? Ciężki backspin przy pierwszym odbiciu, a następnie ostrożny kontratak przy kolejnych krótkich odbiciach może pozwolić na szpilka dokładne umieszczenie kulki w pikselach. Kiedy opanujesz wirowanie piłki, twoje taktyczne opcje w każdej sytuacji znacznie się otworzą!

zrzut ekranu

W więzach… er

Ace Cards są fajne w użyciu, prawda? TAk! Jednak od czasu do czasu możesz chcieć trzymać się niektórych rzadszych. Te karty Portali nie pojawiają się zbyt często! Zatrzymaj się przy Eterni-Tee podczas biegu i umieść swoje najpotężniejsze karty w Segregatorze kart. Ten segregator ma magiczne moce, których nie pokona nawet roguelike zapętlona klątwa Golfa Czyściec. Kiedy umrzesz i zaczniesz nowy bieg, wszystkie karty, które przechowujesz w segregatorze, nadal tam będą, więc możesz je wyjąć w odpowiednim czasie. Profesjonalną wskazówką jest wykonanie kilku próbnych biegów, podczas których zbudujesz zabójczą talię w Segregatorze kart, gotową na prawdziwy atak na podbój pola. W miarę postępów w dwóch ostatnich biomach – The Caves and Hell – będziesz potrzebować wszystkich potężnych kart asów, które możesz zdobyć, zaufaj mi.

zrzut ekranu

Kto potrzebuje praktyki?

Karta Próbnego Strzału jest zwodniczo przydatna. Tak, oczywiście możesz użyć go jako darmowego ujęcia, aby sprawdzić, czy Twój pomysł na wymyślne ujęcie zadziała. Jednak, co ważniejsze, próbny strzał nie tylko odwraca wszystko, co robisz, zanim wykonasz „prawdziwy” strzał. Stan świata pozostaje taki sam po wykonaniu strzału próbnego. Dlatego może być używany do bezpiecznego detonowania skrzynek TNT lub uderzania w Shot Idols, które znajdują się z dala od wybranej ścieżki do dziury. Sprytne korzystanie z próbnych strzałów może być świetnym sposobem na zdobycie dodatkowych strzałów lub otwarcie nowych skrótów bez poświęcania cennego licznika strzałów.

zrzut ekranu

Żadnych problemów, tylko rozwiązania Lub To bardzo skuteczne!

Kule Żywiołów to potężne karty asów z mnóstwem fajnych przypadków użycia. Kula Ognia spłonie przez uciążliwe jeżyny, które znajdziesz zaśmiecone w Jaskiniach i Piekle. Bycie usidlonym przez jeżynę będzie cię kosztować dodatkowy strzał i zabierze cię z powrotem do miejsca ostatniego strzału, więc złapanie w nich to zła wiadomość. Z drugiej strony często blokują lub ukrywają skróty sprzęgła. Przebijanie się przez ten kolczasty krzew w blasku chwały jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących uczuć, jakie możesz mieć w golfie czyśćcowym.

Kula Lodu to fajny (mrugający) mały power-up. Im dalej i dalej przez Golf Purgatory, będziesz witany przez coraz więcej przeszkód wodnych… super. Uderz w wodę lodową kulą, a to, co było kiedyś zgubioną kulą, stanie się chłodną platformą, z której możesz oddać kolejny strzał. Zagrożenia wodne mogą czasami prowadzić do świetnych skrótów lub otaczać maszt flagowy po obu stronach, więc kula lodu jest zawsze mile widzianym kocem bezpieczeństwa.

Ostatni, ale nie mniej ważny jest Electro Ball. To coś wyśle ​​szokujące pioruny na wszystko, obok czego przeleci. Zdetonuj skrzynki z TNT, ogłusz jeżyny i niszcz Shot Idols, nawet ich nie dotykając!

zrzut ekranu

Nieograniczona mocrrrrrr!

Spójrz, kocham wszystkie karty asów w Przeklęty do golfaw końcu je zaprojektowałem. To powiedziawszy, jest kilka, które są nieco bardziej egzotyczne niż inne. Rocket Ball, Drill Ball, Phase Ball i Portale mają po prostu więcej energii niż Mulligan. Te potężne umiejętności są trudne do opanowania i łatwe do zepsucia. Ale jesteśmy w Golf Purgatory, miejscu, gdzie wysokie ryzyko daje potencjał wysokiej nagrody. Po odblokowaniu szlifuj swoje umiejętności za pomocą tych kart w gabinecie treningowym. Po skutecznym rozmieszczeniu te karty asów pozwolą ci dotrzeć do obszarów, w których normalny swing golfowy po prostu nie może, a jeśli jesteś naprawdę wprawny, możesz pominąć całe sekcje dołka.

przedziurawiony strzał

Długa droga na szczyt

A więc masz to, moje pięć najlepszych wskazówek, jak wydostać się z Golf Purgatory i wznieść się z powrotem do krainy żywych. Miejsce, w którym możesz zagrać… normalny golf? Nie będzie to łatwe zadanie, ale trzymaj się go i być może, chociaż może, zdołasz zdjąć tę nieznośną klątwę. W imieniu całości Przeklęty do golfa zespołowi, chcę podziękować wszystkim, którzy pomogli i zachęcili nas w naszej podróży, aby przynieść Przeklęty do golfa do ciebie, mam nadzieję, że wkrótce do zobaczenia na zielono! Podziel się zrzutami ekranu lub filmami ze swoich przygód w Golf Purgatory z @CursedtoGolf na Twitterze!

golfista

Przeklęty do golfa

Xbox Live

Przeklęty do golfa

Thunderful Publishing AB


5

19,99 USD

Cursed to Golf oferuje świeże spojrzenie na podgatunki golfowe i roguelike. Przedostań się przez dziurę w PAR Count, w przeciwnym razie Twoja klątwa zabierze Cię z powrotem na początek kursu! Aby zwiększyć wyzwanie, te pola mają nie tylko bunkry i trudne miejsca, ale są również pełne szalonych przeszkód, takich jak wentylatory o dużej mocy, kolce, skrzynki TNT, teleporty i wiele innych. W tej pokręconej wersji klasycznej gry wszystko jest na równi! Bycie przeklętym, by grać w golfa na zawsze w Golf Purgatory, ma również swoje zalety! Użyj Birdie-Eye, aby zobaczyć cały tor i zobaczyć, jakie czekają Cię próby. Niska liczba par? Na szczęście, złote i srebrne Shot Idols są posypane w otworach, a rozbijanie ich z kinowym rozmachem uzupełni twoje strzały. Ace Cards odwrócą szanse na twoją korzyść, wykorzystując twoje nieziemskie moce, aby manipulować grą w niesamowity sposób. Scattershot, U-Turn, Rocketball, Mulligans to tylko niektóre z ponad 20 kart, które masz w zanadrzu, aby odwrócić losy na swoją korzyść! Liczy się każdy strzał! • Odkrywaj świat golfa i postacie Golf Purgatory • Precyzyjna rozgrywka „golfowa” na losowo uporządkowanym polu w 4 biomach • Poruszaj się po trudnych, przypominających lochy dziurach wypełnionych zwariowanymi zagrożeniami • Golf w stylu, korzystając z ponad 20 unikalnych kart asów power-upy • Rzuć wyzwanie światu w internetowych rankingach • Ponad 70 dołków sprawi, że będziesz się kołysał przez wieczność

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/19/top-tips-for-survival-in-cursed-to-golf-on-xbox/