Najpiękniejsze perły Wholesome Direct 2024

Wholesome Direct 2024 dostarczyło nową serię gier niezależnych, począwszy od spokojnej narracji po zarządzanie nadmorskimi księgarniami. Sprawdź poniżej niektóre z ulubionych wydarzeń.

Mała księgarnia

Jeśli szukasz tymczasowej ucieczki od stresów współczesnego życia, Tiny Bookshop oferuje przyjemne, ciche doświadczenie jako gra zarządzania narracją otoczenia. Gra, zaplanowana na rok 2025, pozwala odkrywać malownicze wybrzeże, poszerzać asortyment książek w księgarni i dostosowywać swój mobilny sklep, spotykając się z mieszkańcami Bookstonbury-by-the-Sea. Demo jest już dostępne na Steamie.

Lato

Summer zanurzy Cię w upalne lato w Montrealu, oferując relaksującą grę malarską opartą na eksploracji. Tytuł inspirowany malarstwem akwarelowym pozwala na swobodną eksplorację miasta, przywracanie nowych pigmentów i personalizację swojej pracowni artystycznej. Zaplanowane na 23 lipca na Steamie Summer obiecuje wspaniałe wrażenia wizualne.

Kogut

Opracowana przez Sticky Brain Studios gra Rooster to poruszająca przygoda inspirowana starożytną chińską kulturą. Wcielając się w tytułowego koguta, gracze przemierzają różne poziomy, od obrony wieży po symulację randek, a wszystko to w kuszącej oprawie graficznej. Rooster ukaże się na Steamie i konsolach w przyszłym roku.

Sosna: historia straty

Pine: A Story of Loss opowiada historię pogrążonego w żałobie drwala, który próbuje odbudować swoje życie po śmierci żony. Gra, której premiera zaplanowana jest na ten rok na platformie Steam, Switch i urządzenia mobilne, oferuje atrakcyjne wizualnie wrażenia, łącząc łamigłówki i minigry. Demo jest już dostępne na Steamie.

Małe Krainy

Littlelands oferuje eksplorację i przygodę rolniczą w otwartym świecie z uroczą grafiką przypominającą gry Nintendo i Square Enix. Gracze mogą polować na skarby, zawierać przyjaźnie i angażować się w różne zajęcia w magicznym świecie. Premiera na Steamie zbliża się wielkimi krokami.

Źródło: www.eurogamer.net