Najnowszy dodatek DLC do The Sims 4 umożliwia dostosowywanie dzieci


EA ogłosiło nowe DLC skupiające się na niemowlętach w swojej symulacji życia, The Sims 4. Dzięki nadchodzącemu DLC będziesz mieć z nimi nowe interakcje, będziesz mógł w pełni spersonalizować swoje dziecko i nie tylko.

Dzięki DLC Growing Together możesz skorzystać z nowej funkcji o nazwie Science Baby. Pozwoli ci to wykorzystać „materiał genetyczny” i mieć dziecko dzięki działaniom naukowym, ale jeśli nie jest to coś, co Cię interesuje, zawsze możesz skorzystać z opcji Stwórz Sima. W aplikacji Stwórz Sima możesz w pełni spersonalizować swoje dzieci, wybierając ich stroje, fryzury, cechy i nie tylko. Będziesz także mógł w pełni dostosować ich żłobki za pomocą szerokiej gamy mebli i dekoracji.

Dodatek Growing Together będzie dostępny od 16 marca.

Nadchodzące DLC wprowadzi nowe sposoby zabawy i opieki nad dzieckiem za pomocą przewijaka i maty dla niemowląt. Ponadto interakcja z niemowlętami będzie teraz ważniejsza, ponieważ pozwoli im stworzyć silniejsze więzi. W ten sposób dziecko otrzyma unikalne cechy nagrody, które zwiększą jego statystyki w rozwijaniu zdrowych relacji w miarę starzenia się.

The Sims 4 to darmowa gra, a dodatek Growing Together będzie dostępny od 16 marca.

Aby dowiedzieć się więcej o The Sims 4, zapoznaj się z naszą historią o tym, jak pewien fan odtworzył kultową lokację w The Last of Us.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/the-sims-4-latest-dlc-allows-you-to-customize-babies/1100-6512347/?ftag=CAD-01-10abi2f