Najnowsze wiadomości z programu Xbox Insider: aktualizacje, rewelacje i projekty

Aktualizacja społeczności Xbox Insider

Witam wszystkich ! Mam nadzieję, że ten okres w społeczności sprawi Ci tyle samo radości, co te wszystkie e-maile, zaproszenia na spotkania i wiadomości w stylu „rozpocznijmy rok mocno”, które oznaczyłeś w swojej skrzynce odbiorczej jako przeczytane. Dopiero wracamy do rutyny roku 2024, a tyle się już wydarzyło. Na sylwestrowej imprezie widzieliśmy cosplay „Getting Over It”, Internet™ wspólnie zdecydował, że Leon Kennedy absolutnie pokona Joela, a to są ulice, na których dorastałem.

Znajomości

My w siedzibie społeczności Xbox Insider również byliśmy zajęci ponownym sadzeniem chomików na kółkach (czytaj: to my jesteśmy chomikami) i powrotem do normalnego funkcjonowania. W styczniu będzie trochę lżej, zanim w lutym naprawdę wrzucimy wyższy bieg z okazji 10. rocznicy. Przyjrzyjmy się zatem temu, nad czym pracowaliśmy:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadzaliśmy zmiany w projekcie, układzie i ogólnym wyglądzie naszych pięknych stron Xbox Wire. W ramach zmiany strategii szukaliśmy różnych sposobów wykorzystania przestrzeni, którą mamy tutaj, na Xbox Wire, i uważamy, że ta zmiana (wraz z innymi ekscytującymi zmianami, które pojawią się wkrótce™) to świetny sposób na rozpoczęcie.

Pracowaliśmy także nad udoskonaleniem naszej obecnej zawartości. Okazuje się, że wirtuoz informacji o wydaniu, Joshua, nigdy nie opuścił swojego koła. Tak naprawdę w tajemnicy stworzył pewne ulepszenia i aktualizacje informacji o wydaniu we wszystkich kategoriach. Sądzimy, że zgodzisz się, że te zmiany sprawią, że przeglądanie szczegółów nowych wydań będzie łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek!

Dlaczego staje się jak

Wiem wiem. Kolejna do klejenia. Miałem nadzieję, że przez jakiś czas nie będę musiał żartować, ale proces ten trwa dłużej, niż początkowo przewidywaliśmy. Przepraszamy za to ciągłe opóźnienie. Biorę to na siebie. Nie spodziewałem się dodatkowych inwestycji, których obecnie dokonujemy, ale cieszę się, że i tak je realizujemy!

Z pełną prędkością

Biorąc to pod uwagę, naprawdę posuwamy się do przodu z niektórymi innymi inicjatywami, szczególnie tymi związanymi z 10. rocznicą. Jedną z rzeczy, która mnie ekscytuje, jest to, że w lutym wypuścimy mnóstwo zawartości na Xbox Wire. Wywiady z byłymi, obecnymi (i przyszłymi?!) członkami zespołu Xbox Insider, ustna historia programu i inne informacje zostaną opublikowane, aby uczcić dziesięć lat wspaniałych osiągnięć i najważniejszych wydarzeń programu Xbox Insider. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aż wszyscy dowiedzą się o tym więcej.

Świetlana przyszłość

Pracowaliśmy także nad kilkoma rzeczami, które nie są jeszcze gotowe do pełnego ujawnienia. Te elementy są opracowywane „wewnętrznie” w XIP i myślę, że są to jedne z najfajniejszych rzeczy, nad którymi pracujemy. Porozmawiamy o tym więcej w lutym, więc bądźcie czujni! W międzyczasie możesz cieszyć się zaktualizowanym/edytowanym planem działania dotyczącym zawartości.

Jak zawsze mam nadzieję, że wszystkim podobała się ta edycja aktualizacji społeczności programu Xbox Insider. Jeśli chcesz porozmawiać o tym – i o wszystkim, co dotyczy XIP – przejdź do subreddita r/XboxInsiders lub śledź nas @xboxinsider.

Źródło: news.xbox.com