Najnowsze wiadomości Nintendo w tym tygodniu od Marcusa Stewarta z Game Informer – All Things Nintendo

W tym specjalnym odcinku podcastu All Things Nintendo znajdziesz najświeższe informacje ze świata Nintendo. W tym tygodniu Brian będzie świętował swój setny odcinek z Marcusem Stewartem z Game Informer, aby omówić najważniejsze wydarzenia, które wstrząsnęły wszechświatem Nintendo w ostatnich dniach. Omawiają także niedawną podróż Briana do Seattle, aby odwiedzić PAX West, Nintendo Live i The Pokémon Company. Po raz pierwszy ten odcinek jest dostępny także w formie wideo!

Najnowsze wieści od Nintendo

W tym odcinku może brakować dźwięku ze względu na problemy techniczne z naszą nową platformą wideo. Następnym razem dołożymy wszelkich starań, aby się poprawić!

All Things Nintendo: niezbędny podcast

All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym świętujemy, omawiamy i analizujemy najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej kultowej marki w branży gier. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się we wszechświecie Nintendo. Po drodze podzielą się swoimi osobistymi historiami, odkryją ukryte skarby w eShopie, a nawet zagłębią się w klasyki, które naznaczyły nasze dzieciństwo. Nowy odcinek dostępny jest w każdy piątek!

Nie zapomnij zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Skontaktuj się z nami

Aby się z nami skontaktować, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysłać wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączyć do oficjalnego serwera Game Informer Discord. Aby to zrobić, po prostu połącz swoje konto Discord z kontem Twitch i zasubskrybuj kanał Game Informer na Twitchu. Następnie przejdź do obszaru „All Things Nintendo” na serwerze Discord.

Aby posłuchać więcej podcastów Game Informer, nie przegap The Game Informer Show prowadzonego przez Alexa Van Akena, Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda, przedstawiającego wszystkie cotygodniowe wiadomości z branży gier wideo!

Źródło: www.gameinformer.com