Najlepszy sprzęt na start Elden Ring Shadow of the Erdtree

Rozpoczęcie gry Elden Ring Shadow of the Erdtree z odpowiednim sprzętem może sprawić, że trudne DLC From Software będzie mniej skomplikowane w obsłudze. Twoje pierwsze godziny w Krainie Cieni są trudne, ponieważ gra oczekuje, że będziesz na szczycie swojej gry, ze sprzętem na wysokim poziomie i dobrym pomysłem, jak go używać. Nasz przewodnik po najlepszym sprzęcie na początek Elden Ring Shadow of the Erdtree opisuje broń, zbroje, talizmany i wezwania, które ułatwią ci życie.

Najlepsze przywołanie Ducha Popiołów

Najlepsze przywołania Ducha Asha są ważniejsze w Shadow of the Erdtree niż w The Lands Between, choćby po to, aby odwrócić uwagę bossów, podczas gdy poznajesz ich wzorce i kiedy uderzać. Wybraliśmy kilka najskuteczniejszych, które ułatwiają życie i które w momencie rozpoczęcia Shadow of the Erdtree powinny już znajdować się w twoim ekwipunku.

Najlepszy talizman na rozpoczęcie DLC Shadow of the Erdtree

Kraina Cieni jest domem dla kilku nowych talizmanów, a niektóre z nich są niezbędne do praktycznie każdego rodzaju budowy. Upewnij się, że zdobyłeś wszystkie woreczki z talizmanami w Elden Ring, zanim dotkniesz paskudnej, martwej ręki Miquelli i rozpoczniesz DLC. Niektóre z najlepszych wyborów talizmanów obejmują:

Najlepsza zbroja na rozpoczęcie DLC Shadow of the Erdtree

Najlepsza zbroja Elden Ring o wysokiej wytrzymałości znacznie ułatwia zarządzanie Cieniem Erdtree we wczesnych godzinach jego istnienia. Jeśli od jakiegoś czasu nie zmieniałeś swojego stroju, teraz jest na to czas. Pancerz Malenii to świetny wybór, jeśli masz lekką budowę ciała, dzięki silnym statystykom odporności.

Najlepsza broń na początek Shadow of the Erdtree

Kraina Cieni jest pełna nowych, śmiercionośnych zabawek, z którymi możesz eksperymentować, ale będziesz potrzebować zaufanej broni, aby stawić czoła wielkim wyzwaniom, zanim będziesz mógł je dostać w swoje ręce. Użytkownicy magii również potrzebują broni w pewnych sytuacjach, więc nie pomijaj tej sekcji, nawet jeśli Twoim najlepszym przyjacielem jest Glintstone Pebble.

Źródło: www.gamespot.com