Najlepszy czas na kupowanie gier planszowych: Czarny piątek, Amazon Prime Day, Google Discover

Najlepszy czas na kupowanie gier planszowych

Nadszedł czas na zakupy z okazji Czarnego Piątku, a jeśli jesteś miłośnikiem gier planszowych, teraz jest idealny moment, aby kupić kilka z tych, które widziałeś. Jeśli jednak w tym roku przegapiłeś sezonowe promocje, nie martw się. W ciągu roku jest kilka różnych momentów, w których można znaleźć świetne oferty na jedne z najlepszych gier planszowych. Poniżej wymieniliśmy najlepsze pory roku na kupowanie gier planszowych. Oprócz Czarnego Piątku możesz także znaleźć bezkonkurencyjne oferty podczas Amazon Prime Day i października. Większość sprzedawców detalicznych często oferuje także gry planszowe przez cały rok, a my wskażemy Ci jedne z najlepszych, gdzie możesz sprawdzić oferty.

Najlepszy czas na kupowanie gier planszowych. Pamiętaj…

Czarny piątek i Cyberponiedziałek

Jednym z najlepszych momentów na zakup przecenionych gier planszowych jest Czarny Piątek i Cyberponiedziałek, które przypadają pod koniec listopada. To nie tylko dzień sprzedaży. Zazwyczaj promocje znajdziesz u różnych sprzedawców przez cały tydzień Czarnego Piątku i następny tydzień po Cyberponiedziałku. Niektórzy sprzedawcy detaliczni rozpoczynają promocje nawet już w pierwszym tygodniu listopada. Z okazji Czarnego Piątku na horyzoncie przygotowaliśmy podsumowania ze szczegółowymi informacjami na temat tego, czego możesz się spodziewać po tegorocznej wyprzedaży w Amazon Czarny Piątek i Walmart Czarny Piątek, aby pomóc Ci zaplanować świąteczne zakupy. Wszystkie te miejsca są dobrymi miejscami do wyszukiwania ofert na gry planszowe, a my będziemy Cię informować o najlepszych indywidualnych ofertach, gdy tylko pojawią się podczas wyprzedaży. Warto w tym czasie pamiętać także o GameStop i Target, ponieważ prawdopodobnie będą one miały również sporo zniżek na gry planszowe.

W przypadku tego wydarzenia sprzedażowego dobrym pomysłem jest również zaplanowanie z wyprzedzeniem tego, czego chcesz. Szczególnie gry planszowe mogą się w tym czasie wyprzedać, więc zrób listę tych, które chcesz, zanim zaczniesz korzystać ze zniżek. Warto także otworzyć wiele zakładek, aby porównać ceny u różnych sprzedawców. Czasami w jednym miejscu znajdziesz 30% zniżki, a w innym 40% zniżki, więc zanim klikniesz przycisk „Kup”, upewnij się, że otrzymujesz najlepszą możliwą ofertę.

Dzień Amazona

Oprócz Czarnego Piątku, Prime Day Amazona to kolejne wydarzenie sprzedażowe, które warto wziąć pod uwagę w przypadku ofert gier planszowych. Zwykle dzieje się to na początku roku, pod koniec czerwca lub na początku lipca, więc jeśli przegapiłeś promocję na grę planszową podczas jednej wyprzedaży, możesz zaplanować jej zakup podczas następnej. Jednak w przeciwieństwie do Czarnego Piątku, Prime Day odbywa się wyłącznie w Amazon i jest zarezerwowany dla członków Prime. Konkurencyjne oferty zobaczysz tylko wtedy, gdy inny sprzedawca, np. Best Buy, wystawi w dniu wyprzedaży własne pozycje. Podobnie jak w przypadku Czarnego Piątku, warto sporządzić listę gier planszowych, które chcesz kupić do swojej kolekcji. Pomoże Ci to wiedzieć, czego szukasz, ale także pomoże Ci ustalić budżet. Innym przydatnym narzędziem do planowania jest skorzystanie z witryny takiej jak camelcamelcamel, która pokazuje historię cen produktu wystawionego na Amazon, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak często trafia on do sprzedaży i po jakiej cenie. Dzięki temu dowiesz się, czy lepiej kupić w Prime Day, czy też poczekać z zakupem do Czarnego Piątku.

Październikowy Dzień Premiera

Amazon organizuje także drugi Prime Day w roku – zwany Prime Big Deal Days lub w skrócie Prime Day 2 – który odbywa się w październiku. Podczas tej 48-godzinnej wyprzedaży rzucają okiem na to, czego można się spodziewać w Czarny piątek, dzięki czemu jest to kolejny dobry moment, aby sprawdzić oferty gier planszowych i sprawdzić, czy jest coś, co przegapiłeś podczas pierwszego Prime Day. znowu tutaj. To także dobry moment, aby przejrzeć oferty z okazji Czarnego Piątku i zobaczyć, co Cię czeka.

Sprzedaż detaliczna

Zaletą gier planszowych jest to, że często można je znaleźć w różnych sklepach przez cały rok. Zwłaszcza Amazon często oferuje na nich promocje. I tak jak wspomniałem wcześniej, warto skorzystać z narzędzia takiego jak camelcamelcamel, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy jest najlepszy moment na zakup wybranej tam gry planszowej. Ich pomocny wykres historii cen może pokazać, o której porze roku ceny spadają.

Inni sprzedawcy detaliczni, tacy jak Target, zazwyczaj przez cały rok dopasowują oferty gier planszowych Amazona. Oprócz tych dwóch miejsc warto zajrzeć do sklepów takich jak GameStop, Walmart, a nawet Barnes & Noble, aby znaleźć promocje na gry planszowe. Zawsze będziemy Cię na bieżąco informować o najnowszych ofertach gier planszowych, czy to podczas dużych wydarzeń sprzedażowych, takich jak Czarny Piątek, czy regularnie w naszym podsumowaniu najlepszych ofert gier planszowych. Jeśli śledzisz oferty IGN na Twitterze, będziemy Cię również informować o najlepszych ofertach na gry planszowe, gdy tylko je znajdziemy.

Źródło: www.ign.com