Najlepsze zniżki na gry Nintendo of America już teraz.

Najnowsze rabaty od Nintendo of America są już dostępne, a wyprzedaż „Mega Extreme Fun” w eShopie oferuje wspaniałe zniżki na szeroką gamę gier własnych i zewnętrznych. Wyprzedaż rozpoczęła się 6 czerwca i potrwa do 16 czerwca, więc masz jeszcze trochę czasu, aby sprawdzić wszystkie oferowane zniżki. Aby pomóc Ci zobaczyć, co jest dostępne na pierwszy rzut oka, wymieniliśmy wszystkie 67 gier objętych wyprzedażą „Mega Extreme Fun” – z dodatkową notatką dotyczącą tych, w przypadku których DLC jest również dostępne ze zniżką. To tylko tytuły objęte najnowszą wyprzedażą Nintendo, ale więcej oszczędności możesz znaleźć w północnoamerykańskim eShopie, gdzie obecnie odbywa się wiele wyprzedaży jednocześnie. Jeśli któryś z poniższych tytułów Cię zainteresuje, my też możemy Ci pomóc! Możesz kupić środki w North American eShop w naszym sklepie, zanim zaczniesz korzystać z rabatów. Bez zbędnych ceregieli, zobaczmy, co tym razem jest w promocji.

Super Mario Odyssey (przełącznik)

Super Mario Odyssey był powrotem do stylu „piaskownicy”, na który gracze czekali od 1996 roku, i dostarczył wszystko, czego można było chcieć, a nawet więcej. Zdolności przechwytywania Cappy’ego utrzymują świeżość w grze, która łączy wszelkiego rodzaju pomysły i style artystyczne w spójną i wciągającą całość. To naprawdę nie powinno działać, ale ludzcy mieszkańcy New Donk City mogą współistnieć z antropomorficznymi sztućcami z Kitchen Kingdom i uroczymi, wielkookimi postaciami z klanu Mushroom Kingdom dzięki nienagannemu wykonaniu twórców. Pokazane tutaj mistrzostwo mechaniczne jest imponujące, oferuje tak wiele rozrywek do odkrycia, a radosne porzucenie przenosi się do każdej odwiedzanej krainy. Nie zazdrościmy projektantom, którzy muszą wymyślać kolejną grę Mario, ale jeśli Mario Odyssey jest jakimkolwiek przewodnikiem, absolutnie wszystko jest możliwe. Zatem naprawdę niezwykła pozycja w tej najbardziej znanej serii i niezbędny zakup, niezależnie od tego, czy lubisz Mario, czy nie.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (przełącznik)

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch to solidny port pary naprawdę fantastycznych remake’ów. To naprawdę dwa z najlepszych tytułów gier arkadowych wszechczasów, przerobione, wymyślone na nowo i zaprojektowane na nowo dla współczesnych odbiorców, ze wszystkimi graficznymi wodotryskami, przedmiotami kolekcjonerskimi i trybami gry, których możemy się spodziewać w tej grze w dzisiejszych czasach. Dzięki nienagannej wydajności zarówno w trybie zadokowanym, jak i przenośnym oraz grafice, która nadal wygląda świetnie po kilku niezbędnych ustępstwach tu i ówdzie, jest to kolekcja, którą gorąco polecamy sprawdzić.

Walka Scotta Pilgrima The World: The Game – wydanie kompletne (Switch eShop)

Walka Scotta Pilgrima The World: The Game – Complete Edition to doskonała bijatyka, która ponownie będzie dostępna do zakupu w 2021 roku, po latach spędzonych w czyśćcu usuniętej zawartości. Jej wybuchowa prezentacja i dynamiczna rozgrywka sprawiają, że gra jest przyjemna od początku do końca, nawet jeśli może wydawać się krótka, a skoki trudności mogą być dość intensywne. Każdy, kto szuka krótkiej, zabawnej gry do grania w trybie współpracy, będzie wart swoich pieniędzy. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem zostanie na dłużej.

Źródło: www.nintendolife.com